Trzy kradzieże z włamaniem w jedną noc
access_time 2010-12-30 13:22:16
28-letni recydywista miał pracowitą noc. Z wtorku na środę dokonał trzech kradzieży z włamaniem. Jednym z miejsc, do którego wtargnął mężczyzna, był domu handlowy "Sezam". Dzięki działaniom tarnowskiej policji sprawca trafił do aresztu.


Policjanci z komisariatu Tarnów-Zachód ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o dokonanie w Tarnowie, w nocy z wtorku na środę, trzech kradzieży z włamaniem.

28-latek bez stałego miejsca meldunku, w przeszłości wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko mieniu, włamał się do zakładu krawieckiego w domu handlowym przy ul. Akacjowej, z którego ukradł 30 złotych. Na nieszczęście włamywacza, właścicielka zakładu zamknęła drzwi od zewnątrz, tym samym uniemożliwiając przedostanie się do pozostałej części pawilonu.

Następnie przestępca udał się na ulicę Czerwonych Klonów do znajdującej się tam pralni chemicznej. Siłowo wypychając okno dostał się do jej pomieszczeń, skąd wyniósł zestaw specjalistycznych kluczy do urządzeń pralniczych oraz 60 złotych w gotówce. Łączna suma strat oszacowana została na 250 złotych.

Jeszcze tej samej nocy wybił szybę w siedzibie jednej z firm przy ul. Chemicznej, z której ukradł kasetkę z dokumentami, dwiema kartami bankomatowymi i drobną sumą pieniędzy. Łączna wartość start w tym przypadku oszacowana została na 400 złotych. Niemal wszystkie przedmioty skradzione z firmy zostały odzyskane. Sprawca trafił do policyjnego aresztu.


Info: KMP Tarnów
Foto: Jakub Gabik

Komentarze...