Teleturniej Familiada dla Tarnowa
access_time 2010-12-26 18:27:01
W sobotę, 1 stycznia, Program Drugi Telewizji Polskiej wyemituje specjalny odcinek teleturnieju „Familiada”, z którego dochód zostanie przeznaczony na utworzenie pierwszego w Tarnowie Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji dla niepełnosprawnych dzieci.


Bardzo dobrze rozpocznie się Nowy Rok dla tarnowskiego Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO. W noworocznym odcinku teleturnieju "Familiada" naprzeciw siebie staną dwie drużyny. Tym razem będą to zespoły: Pectus i Afromental. Teleturniej jak zawsze poprowadzi Karol Strasburger. Wygrana, po odprowadzeniu podatku, w całości zostanie przekazana na konto Stowarzyszenia. Na widowni pojawią się podopieczni Stowarzyszenia wraz z rodzicami i opiekunami, kibicując obu drużynom.

Specjalistyczne Centrum Rehabilitacji to wielkie marzenie Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO. Obecnie organizacja szuka działki pod budowę takiej placówki lub obiektu, który można wyremontować. Większość sprzętu niezbędnego do rehabilitacji dzieci Stowarzyszenie już posiada. Centrum będzie świadczyć pomoc najmłodszym i usprawniać ich poprzez dogoterapię, arteterapię, stymulację polisensoryczną, zajęcia z logopedami, fizjoterapeutami i psychologami.

Specjalny odcinek FAMILIADY dla Tarnowa w Nowy Rok, 1 stycznia 2011 r. o godz. 14.00 w TVP2. Zapraszamy!

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A