Centrum Handlowe MAX przywraca parking klientom
access_time 2010-12-15 16:23:04
Od czwartku 16 grudnia klienci śródmiejskiego Centrum Handlowego MAX, przy ul. Szkotnik 1A, będą mogli bez przeszkód zaparkować samochody na parkingu przy Centrum. Zarządca CH MAX wprowadza opłatę parkingową dla właścicieli pozostawionych aut, którzy nie są klientami Centrum.


Parking CH MAX od dawna był zapełniony samochodami, niekoniecznie należącymi do odwiedzających obiekt. Niejednokrotnie pojazdy pozostawiali okoliczni mieszańcy, pracujący w centrum miasta, a nawet wyjeżdżający na parę dni poza Tarnów.

- Zdarzało się, że jeden i ten sam samochód, nie ruszając się z miejsca, blokował parking rzez cały tydzień - zdradza Łukasz Tomczak, odpowiedzialny za promocję CH MAX. - Zapełnienie parkingu powodowało, że klienci MAXA niejednokrotnie odjeżdżali, bezskutecznie usiłując znaleźć wolne miejsce do zaparkowania - dodaje.

Zarządca CH MAX wprowadza zatem opłaty za korzystanie z parkingu. Pierwsza godzina pozostanie bezpłatna. Za drugą zapłacimy 3 PLN, za trzecią 5 PLN, a za czwartą i każdą następną – po 7 PLN. To wcale nie oznacza, że parkowanie pod Maxem będzie drogie dla klientów.

Jak twierdzi Łukasz Tomczak:
- Każdy klient, który zrobi zakupy w Maxie za min. 20 złotych i pokaże paragon parkingowemu przy wyjeździe będzie zwolniony z opłaty parkingowej. Wprowadzenie opłat ma jedynie na celu oddanie parkingu klientom. Zostawianie samochodu na kilka dni, co się zdarzało w przeszłości, będzie po prostu nieopłacane.” Opłaty będą pobierane przez parkingowych oznakowanych odblaskowymi kamizelkami.

Parking będzie czynny w godzinach funkcjonowania CH MAX, zatem od 6.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty oraz od 9.00 do 19.00 w niedziele. Tablice zamontowane przy obu wjazdach: od ul. Szkotnik oraz od ul. Powstańców Warszawy zawierają regulamin funkcjonowania parkingu.


Info: CH MAX

Komentarze...