Wybory prezydenckie 2010 - sprawdź lokale wyborcze w Tarnowie
access_time 2010-07-04 08:55:23
Przedstawiamy adresy komisji wyborczych, właściwych dla każdego obwodu na terenie miasta Tarnowa. Łatwo można sprawdzić, gdzie mieści się komisja, odpowiednia dla miejsca zamieszkania. II tura Wyborów Prezydenckich odbywa się 4 lipca. Głosować można w godzinach od 6.00-20.00.


Adresy lokali wyborczych oraz przynależące do nich ulice i osiedla


Aby szybko znaleźć swoją ulicę, skorzystaj z opcji szukania w przeglądarce - Ctrl+F


1. Adres: Biuro Wystaw Artystycznych - Galeria Miejska - Pasaż Tertila, Rynek Nr 4
Granice obwodu: Ulice: Basztowa, Bernardyńska, Cicha, Dąbrowskiego od nr 7 do 15 (nieparzyste) i od nr 6 do 10 (parzyste), Franciszkańska, Forteczna, Kapitulna, Katedralna, Plac Katedralny, Plac Kazimierza Wielkiego, Kręta, Krótka, Małe Schody, Plac Morawskiego, Piekarska, Pilzneńska Brama, Przesmyk, Rybna, Plac Rybny, Rynek, Plac Sprawiedliwości, Stara, Szeroka, Taras, Pasaż Tertila, Wałowa od nr 1 do 51 (nieparzyste), Wąska, Wekslarska, Wielkie Schody, Zakątna, Żydowska

2. Adres: III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza, ul. Brodzińskiego Nr 6
Granice obwodu: Ulice: Plac Bohaterów Getta, Bóżnic, Dąbrowskiego od nr 1 do 5 (nieparzyste) i od nr 2 do 4 (parzyste), Dębowa, Goslara, Klasztorna, Kupiecka, Lwowska od nr 1 do 23 (nieparzyste) i od nr 2 do 20 (parzyste), Mickiewicza od nr 13 do 27 (nieparzyste), Nowa, Pl. Ofiar Stalinizmu, Olejarska, Szpitalna od nr 1 do 7 (nieparzyste) i od nr 2 do 10 (parzyste), Wałowa od nr 28 do 36 (parzyste), Waryńskiego, Plac Więźniów Oświęcimia,

3. Adres: I Liceum Ogólnokształcące im. K. Brodzińskiego, ul. Piłsudskiego Nr 4
Granice obwodu: Ulice: Asnyka od nr 2 do 12 (parzyste), Brodzińskiego od nr 1 do 27 (nieparzyste) i od nr 2 do 22 (parzyste), Goldhammera od nr 1 do 13 (nieparzyste) i od nr 2 do 12 (parzyste), Legionów od nr 1 do 17 (nieparzyste) i od nr 2 do 30 (parzyste), Mickiewicza od nr 1 do 11 (nieparzyste) i od nr 2 do 6 (parzyste), Piłsudskiego od nr 1 do 27 (nieparzyste) i od nr 10 do 24 (parzyste), Plac Sienkiewicza, Słowackiego 2, Al. Solidarności od nr 1 do 11 (nieparzyste), Wałowa od nr 12 do 26 (parzysta), Wigury

4. Adres: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, Aleja Solidarności Nr 18
Granice obwodu: Ulice: Grottgera od nr 1 do 15 (nieparzyste) i od nr 2 do 12 (parzyste), Kopernika, Matejki, Nowy Świat od nr 17 do 53 (nieparzyste) i od nr 24 do 38 (parzyste), pl. Ofiar Katynia, Piłsudskiego od nr 2 do 8 (parzyste), Rogoyskiego od nr 1 do 11 (nieparzyste) i od nr 2 do 22 (parzyste), Słowackiego 4, Al. Solidarności od nr 2 do 18 (parzyste), Wałowa od nr 2 do 10 (parzyste)

5. Adres: Szkoła Podstawowa Nr 3 im. M. Konopnickiej, ul. Kopernika Nr 10
Granice obwodu: Ulice: Batorego, Chopina, Krakowska od nr 1 do 35 (nieparzyste), Krasińskiego od nr 1 do 17 (nieparzyste), Malczewskiego, Mościckiego od nr 1 do 17 (nieparzyste) i od nr 2 do 22 (parzyste), Nowy Świat od nr 1 do 15 (nieparzyste) i od nr 2 do 22 (parzyste), Skwer Petofiego, Sowińskiego, Starowolskiego, Staszica

6. Adres: Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. J. Piłsudskiego, ul. Bema Nr 9/11
Granice obwodu: Ulice: św. Anny, Bema, Plac Bema, Ducha św., Kaczkowskiego, Krakowska od nr 2 do 30 (parzyste), Limanowskiego, Łazienna, Najświętszej Marii Panny od nr 9 do 15 (nieparzyste) i od nr 2 do 6 (parzyste), Plac Sobieskiego, Targowa, Urszulańska od nr 1 do 11 (nieparzyste) i od nr 2 do 10 (parzyste)

7. Adres: Gimnazjum Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka, ul. Bandrowskiego Nr 4
Granice obwodu: Ulice: Bandrowskiego, Drużbackiej, Krakowska od nr 32 do 42 (parzyste), Narutowicza, Rzeczna, Studniarskiego, Towarowa, Urszulańska od nr 13 do 29 (nieparzyste) i od nr 12 do 22 (parzyste), Wita Stwosza, Wodna

8. Adres: Przedszkole Publiczne Nr 17, ul. Kościuszki Nr 9
Granice obwodu: Ulice: Dworcowa, Plac Dworcowy, Głowackiego od nr 1 do 3 (nieparzyste) i od nr 2 do 14 (parzyste), Kościuszki od nr 1 do 23 (nieparzyste) i od nr 2 do 18 (parzyste), Plac Kościuszki, Krakowska od nr 37 do 45 (nieparzyste) i od nr 44 do 68 (parzyste), Krasińskiego od nr 2 do 12 (parzyste), Mościckiego od nr 24 do 52 (parzyste), Powstańców Warszawy od nr 1 do 9 (nieparzyste) i od nr 2 do 6 (parzyste), Przecznica Strusińska od nr 1 do 13 (nieparzyste) i od nr 2 do 16 (parzyste), Sikorskiego, Sokoła, Ujejskiego

9. Adres: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. Hoffmanowej, ul. Reymonta Nr 30
Granice obwodu: Ulice: Fredry, Głowackiego od nr 9 do 79 (nieparzyste) i od nr 16 do 124 (parzyste), Kochanowskiego, Konopnickiej, Krakowska od nr 47 do 81 (nieparzyste), Lelewela, Moniuszki, Pułaskiego od nr 1 do 7 (nieparzyste) i od nr 2 do 6 (parzyste), Reymonta od nr 1 do 21 (nieparzyste) i od nr 2 do 26 (parzyste), Rzemieślnicza, Wyspiańskiego, Żeromskiego

10. Adres: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. K. Hoffmanowej, ul. Reymonta Nr 30
Granice obwodu: Ulice: Kościuszki od nr 25 do 49 (nieparzyste) i od nr 22 do 44 (parzyste), Mościckiego od nr 54 do 86 (parzyste), Pułaskiego od nr 9 do 29 (nieparzyste) i od nr 8 do 28 (parzyste), Reymonta od nr 23 do 35 (nieparzyste) i od nr 40 do 44 (parzyste)

11. Adres: Przedszkole Publiczne Nr 34, ul. Wiejska Nr 29
Granice obwodu: Ulice: Chyszowska od nr 1 do 27 (nieparzyste) i od nr 2 do 36 (parzyste), Korczaka, Kościuszki od nr 51 do 89 (nieparzyste) i od nr 46 do 72 (parzyste), Mościckiego od nr 88 do 116 (parzyste), Reymonta od nr 28 do 38 (parzyste), Wiejska

12. Adres: VII Liceum Ogólnokształcące, ul. Staszica Nr 8
Granice obwodu: Ulice: Krasińskiego od nr 19 do 51 (nieparzyste) i od nr 14 do 52 (parzyste), 29 Listopada, Mościckiego od nr 19 do 37 (nieparzyste), Powstańców Warszawy od nr 11 do 39 (nieparzyste) i od nr 8 do 36 (parzyste), Przecznica Strusińska od nr 15 do 31 (nieparzyste) i od nr 18 do 46 (parzyste), Pułaskiego od nr 31 do 77 (nieparzyste), Szkotnik od nr 1 do 21 (nieparzyste), Szujskiego od nr 2 do 20 (parzyste)

13. Adres: Zespół Szkół Mechaniczno - Elektrycznych, ul. Szujskiego Nr 13
Granice obwodu: Ulice: Dembowskiego, Mościckiego od nr 39 do 55 (nieparzyste), Pułaskiego od nr 30 do 56 (parzyste), Ułańska, Wilsona od nr 1 do 19 (nieparzyste) i od nr 2 do 20 (parzyste)

14. Adres: Szkoła Podstawowa Nr 18 im. J. Kochanowskiego, ul. 3 Maja Nr 10
Granice obwodu: Ulice: Klikowska od nr 30 do 104 (parzyste), Władysława Kołodzieja, 3 Maja, Rolnicza od nr 17 do 41c (nieparzyste) i od nr 16 do 44 (parzyste), Szczepanika, Szenwalda, Wieniawskiego, Wilsona od nr 67 do 73 (nieparzyste)

15. Adres: Gimnazjum Nr 11 im. Romana Brandstaettera, ul. Szujskiego Nr 15
Granice obwodu: Ulice: Mościckiego od nr 57 do 85 (nieparzyste), Rolnicza od nr 1 do 15 (nieparzyste) i od nr 2 do 14 (parzyste), Szujskiego od nr 25 do 61 (nieparzyste) i od nr 22 do 62 (parzyste), Wilsona od nr 21 do 65 (nieparzyste) i od nr 22 do 58 (parzyste)

16. Adres: Przedszkole Publiczne Nr 14, ul. Pułaskiego Nr 93A
Granice obwodu: Ulice: Klikowska od nr 4 do 28 (parzyste), Powstańców Warszawy nr 38 i 43, Pułaskiego od nr 79 do 99 (nieparzyste) i od nr 58 do 94 (parzyste), Szkotnik od nr 23 do 37 (nieparzyste) i od nr 6 do 12 (parzyste), Szujskiego od nr 1 do 23 (nieparzyste)

17. Adres: Dom Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, ul. Słowackiego Nr 7
Granice obwodu: Ulice: Grottgera od nr 17 do 37 (nieparzyste) i od nr 14 do 36 (parzyste), Klikowska od nr 1 do 19 (nieparzyste), 1 Maja , Nowy Świat od nr 55 do 57 (nieparzyste) i od nr 40 do 78 (parzyste), Parkowa od nr 1 do 11 (nieparzyste) i od nr 2 do 12 (parzyste), P.C.K, Rejtana, Rogoyskiego od nr 13 do 31 (nieparzyste) i od nr 24 do 38 (parzyste), Romanowicza od nr 4 do 16 (parzyste), Skargi, Słowackiego od nr 5 do 17 (nieparzyste) i od nr 6 do 38 (parzyste), Al. Solidarności od nr 17 do 29 (nieparzyste), Wojtarowicza

18. Adres: Przedszkole Publiczne Nr 19, ul. Paderewskiego Nr 24
Granice obwodu: Ulice: Jastruna od nr 1 do 3 (nieparzyste) i od nr 2 do 4 (parzyste), Kasprowicza od nr 2 do 42 (parzyste), Klikowska od nr 21 do 57 (nieparzyste), Paderewskiego od nr 1 do 5A (nieparzyste) i od nr 2 do 8 (parzyste), Romanowicza od nr 34 do 62 (parzyste), Słowackiego nr 39

19. Adres: V Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka, ul. Rejtana Nr 20
Granice obwodu: Ulice: Ks. Chrząszcza, Karłowicza, Kasprowicza od nr 1 do 37a (nieparzyste), Kolberga, Kurpińskiego, Paderewskiego od nr 7 do 15 (nieparzyste) i od nr 10 do 26 (parzyste), Parkowa od nr 13 do 59 (nieparzyste) i od nr 14 do 42 (parzyste), Romanowicza od nr 18 do 32 (parzyste), Słowackiego od nr 19 do 37 (nieparzyste), Szymanowskiego

20. Adres: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. E. Gierat, ul. Romanowicza Nr 9
Granice obwodu: U l i c e: Brandstaettera, Elektryczna, Jastruna od nr 5 do 61 (nieparzyste) i od nr 6 do 66 (parzyste), Klikowska od nr 59 do 99 (nieparzyste), Romanowicza od nr 61 do 73 (nieparzyste)

21. Adres: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. E. Gierat, ul. Romanowicza Nr 9
Granice obwodu: Ulice: Antalla, Bielatowicza, Boya Żeleńskiego, Czapskiego, Gojawiczyńskiej, Gombrowicza, Iwaszkiewicza, Kasprowicza od nr 39 do 75 (nieparzyste) i od nr 44 do 78 (parzyste), Stefana Kisielewskiego, Lippóczyego, Makuszyńskiego, Nałkowskiej, Al. Piaskowa, Przybyłkiewicza, Romanowicza od nr 3 do 59 (nieparzyste), Swojska, Zapolskiej

22. Adres: Zespół Szkół Niepublicznych Stowarzyszenie Siódemka, ul. Poniatowskiego Nr 5
Granice obwodu: Ulice: Asnyka od nr 1 do 11 (nieparzyste), Brodzińskiego od nr 29 do 39 (nieparzyste) i od nr 24 do 34 (parzyste), Goldhammera 15 (nieparzyste) i od nr 14 do 22 (parzyste), Legionów od nr 19 do 87 (nieparzyste) i od nr 32 do 140 (parzyste), Al. Matki Bożej Fatimskiej od nr 2 do 4 (parzyste), Na Łąkach, Mickiewicza nr 8, Piłsudskiego od nr 29 do 79 (nieparzyste) i od nr 26 do 32 (parzyste), Poniatowskiego, Prostopadła, Romanowicza nr 1 i 2, Błogosławionego Księdza Romana Sitko, Słowackiego od nr 1 do 3 (nieparzyste), por. Błażeja Wójcickiego, Żwirki,

23. Adres: Zespół Szkół Niepublicznych Stowarzyszenie Siódemka, ul. Poniatowskiego Nr 5
Granice obwodu: U l i c e: Cegielniana, Dwernickiego, Działkowa, Krzyska od nr 1 do 19 (nieparzyste) i od nr 2 do 66 (parzyste), Al. Matki Bożej Fatimskiej od nr 6 do 46 (parzyste), Nowodąbrowska od nr 48 do 62 (parzyste)

24. Adres: Dom Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Somatycznie Chorych im. Św. Brata Alberta, ul. Szpitalna Nr 53
Granice obwodu: Dom Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Somatycznie Chorych

25. Adres: Przedszkole Publiczne Nr 26, ul. Bitwy o Wał Pomorski Nr 11
Granice obwodu: Ulice: Bitwy o Wał Pomorski, Bitwy pod Cedynią, ks. Jana Marszałka, Al. Matki Bożej Fatimskiej od nr 31 do 57 (nieparzyste), Księżycowa, Słoneczna od nr 2 do 54 (parzyste), Starodąbrowska od nr 21 do 49 (nieparzyste) i od nr 18 do 22 (parzyste), Szpitalna nr 23 (nieparzyste) i od nr 38 do 50 (parzyste), Widok od nr 33 do 141 (nieparzyste) i od nr 26 do 128 (parzyste)

26. Adres: Przedszkole Publiczne Nr 23, ul. Szpitalna Nr 39B
Granice obwodu: Ulice: Al. Matki Bożej Fatimskiej od nr 59 do 109 (nieparzyste), Starodąbrowska od nr 24 do 48 (parzyste) , Szpitalna od nr 25 do 61 (nieparzyste) oprócz nr 53 i od nr 52 do 88 (parzyste),

27. Adres: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4, Oś. Legionów H. Dąbrowskiego Nr 16
Granice obwodu: Osiedle: Legionów H. Dąbrowskiego nr 1, 3, 5 (nieparzyste) i nr 4, 6 (parzyste) Ulice: 16 Pułku Piechoty od nr 2 do 22 (parzyste)

28. Adres: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4, Os. Legionów H. Dąbrowskiego Nr 16
Granice obwodu: Osiedle: Legionów H. Dąbrowskiego nr 7, 9, 11 (nieparzyste) i nr 8, 10, 12 (parzyste), Ulice: Nowodąbrowska od nr 111 do 125 (nieparzyste),

29. Adres: Przedszkole Publiczne Nr 24, ul. Westerplatte Nr 11
Granice obwodu: Ulice: Adama Boryczki, Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego, Marynarki Wojennej od 7 do 15 (nieparzyste) i od 8 do 18 (parzyste), Nowodąbrowska od nr 127 do 137 (nieparzyste), Obrońców Poczty Gdańskiej, 16 Pułku Piechoty od nr 9 do 21 (nieparzyste), Rydza-Śmigłego,

30. Adres: Przedszkole Publiczne Nr 24, ul. Westerplatte Nr 11
Granice obwodu: Ulice: Marynarki Wojennej od nr 1 do 5 (nieparzyste) i od nr 2 do 6 (parzyste), 16 Pułku Piechoty od nr 1 do 7 (nieparzyste), Westerplatte od nr 10 do 14 A (parzyste)

31. Adres: Przedszkole Publiczne Nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Westerplatte Nr 10
Granice obwodu: Ulice: Westerplatte od nr 7 do 17 (nieparzyste) i nr 22 (parzyste)

32. Adres: Przedszkole Publiczne Nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Westerplatte Nr 10
Granice obwodu: Ulice: Westerplatte nr od 1 do 5 (nieparzyste) i nr 8 (parzyste)

33. Adres: Żłobek Nr 10, ul. Do Prochowni Nr 20
Granice obwodu: Ulice: Do Prochowni od 23 do 31 (nieparzyste) i od 14 do 16 (parzyste), Graniczna od nr 52 do 62 (parzyste), Jasna od nr 71 do 103 C (nieparzyste), Promienna od nr 2 do 28 (parzyste), Zdrowa

34. Adres: Przedszkole Publiczne Nr 31, ul. Promienna Nr 13
Granice obwodu: Ulice: Do Prochowni od nr 33 do 51 (nieparzyste) i od nr 18 do 24 (parzyste), Graniczna od nr 62a do 84 (parzyste), Odległa, Promienna od nr 1 do 15 (nieparzyste), Zaułek

35. Adres: Przedszkole Publiczne Nr 32, ul. Długa Nr 23A
Granice obwodu: Ulice: Bitwy Pod Monte Cassino, gen. Langnera, Wojska Polskiego

36. Adres: Gimnazjum Nr 4 im. Jerzego Brauna, ul. Bitwy pod Studziankami Nr 5
Granice obwodu: Ulica: Bitwy Pod Studziankami od nr 5 do 9 (nieparzyste) i od nr 8 do 10 (parzyste)

37. Adres: Szkoła Podstawowa Nr 8 im. K.K. Baczyńskiego, ul. Bitwy pod Studziankami Nr 5
Granice obwodu: Ulice: Bitwy pod Studziankami od nr 1 do 3 (nieparzyste) i od nr 2 do 6 (parzyste)

38. Adres: Szkoła Podstawowa Nr 5 im. T. Kościuszki, ul. Skowronków Nr 8
Granice obwodu: Ulice: Długa, Do Prochowni od nr 1 do 21 (nieparzyste) i od nr 2 do 12 b (parzyste), Drozdów, Graniczna od nr 20 do 50 (parzyste), Jasna od nr 35 do 69 (nieparzyste), Leśna, Słoneczna od nr 56 do 86 (parzyste), Słowików

39. Adres: Przedszkole Publiczne Nr 12, ul. Jasna Nr 6
Granice obwodu: Ulice: Graniczna od nr 5 do 15 (nieparzyste) i od nr 4 do 14 (parzyste), Jasna od nr 1 do 33 (nieparzyste) i od nr 2 do 24 (parzyste), Skowronków, Słoneczna od nr 43 do 69 (nieparzyste)

40. Adres: Miejska Przychodnia Lekarska Nr IV NPZOZ SP. z o.o., Os. XXV lecia PRL Nr 3A
Granice obwodu: Osiedle : XXV Lecia PRL, Ulice : Słoneczna od nr 35 do 41 (nieparzyste)

41. Adres: Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Gen. J. Bema, ul. Krupnicza Nr 8
Granice obwodu: Ulice: Garbarska, Gomoły od nr 7 do 13 (nieparzyste) i od nr 6 do 12 (parzyste), Krupnicza od nr 9 do 29 i nr 61 (nieparzyste) i od 8 do 18 (parzyste), Lwowska od nr 38 do 66 (parzyste), Ochronek od nr 5 do 21 (nieparzyste) i od nr 10 do 34 (parzyste), Polna bez nr 1, 2, 3, 4, 6, Słoneczna od nr 23 do 33 (nieparzyste), Spadzista

42. Adres: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Mickiewicza Nr 16
Granice obwodu: Ulice: Gomoły od nr 1 do 5 (nieparzyste) i od nr 2 do 4 (parzyste), Mickiewicza 29 (nieparzyste) i od nr 10 do 16 (parzyste), Al. Matki Bożej Fatimskiej od nr 1 do 29 (nieparzyste), Powroźnicza, Słoneczna od nr 1 do 21 (nieparzyste), Skłodowskiej, Starodąbrowska od nr 1 do 19 (nieparzyste) i od nr 2 do 16 (parzyste), Szpitalna od nr 9 do 21 (nieparzyste) z wyjątkiem Nr 11 i od nr 12 do 36 (parzyste), Widok od nr 1 do 31 (nieparzyste) i od nr 2 do 24 (parzyste)

43. Adres: Przedszkole Publiczne Nr 6, ul. Waryńskiego 19
Granice obwodu: Ulice: Drzewna, Plac Drzewny, Kołłątaja, Krupnicza od nr 1 do 7 (nieparzyste) i od nr 2 do 6 (parzyste), Lwowska od nr 25 do 47 (nieparzyste) i od nr 22 do 36 (parzyste), Mostowa nr 3 i 4, Ochronek od nr 1 do 3 (nieparzyste) i od nr 2 do 8 (parzyste), Polna od nr 1 do 4 i nr 6, Sienna, Westwalewicza

44. Adres: Zespół Szkół Medycznych im. H. Chrzanowskiej, ul. Warzywna Nr 3
Granice obwodu: Ulice: Lwowska od nr 49 do 59 (nieparzyste), Pracy , Warzywna

45. Adres: Zespół Szkół Medycznych im. H. Chrzanowskiej, ul. Warzywna Nr 3
Granice obwodu: Ulice: Lwowska od nr 61 do 67 (nieparzyste)

46. Adres: Przedszkole Publiczne Nr 21, ul. Burtnicza Nr 11
Granice obwodu: Ulice: Boczna, Burtnicza, Graniczna nr 1, 2, 3, Lwowska od nr 69 do 121 (nieparzyste) i od nr 68 do 102 (parzyste), Kowalska, Mała, Południowa

47. Adres: Hala Sportowo Widowiskowa Pałacu Młodzieży, ul. Gumniska Nr 28
Granice obwodu: Ulice: Fąfary, Gumniska, Jagiellońska, Kaflarska, Łanowa, Łyczków, Mostowa z wyjątkiem nr 3 i 4, Nadbrzeżna Górna, Nadbrzeżna Górna Boczna, Piastowska, Sanguszków od nr 2 do 14 (parzyste), Torowa, Urwana, Wesoła

48. Adres: Zespół Szkół Ekonomiczno Ogrodniczych im. T. Kościuszki, ul. Sanguszków Nr 28
Granice obwodu: Ulice: Babiego Lata, Błotna, Braci Saków, Chrząstowskich, Falista, Gęsia, Antoniego Gładysza, Głęboka, Juliana Grabowskiego, Harcerska, Jara, dr Juraszka, Kacza, św. Rafała Kalinowskiego, św. Kazimierza, św. Kingi, Kossaka, św. Stanisława Kostki, Kosynierów, Jana Leńka, Lotnicza od nr 15 do 37 (nieparzyste) i od nr 20 do 58 (parzyste), Pabla Picasso, Matuszewskiego, Czesława Miłosza, Murarska, Jana Nakończego, Okrężna od nr 11 do 49 (nieparzyste) i od nr 12 do 46 (parzyste), Pabla Picasso, Podmiejska, Demetriusza Potoczka, Przekątna, Sanguszków od nr 16 do 32 (parzyste), Sióstr Służebniczek, Świętojańska, Tarnowskiego, Trendoty, św. Wojciecha, Wierzbowa, Zbożowa, Zimowa, Złota

49. Adres: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. St. Konarskiego, ul. Szewska Nr 7
Granice obwodu: Ulice: Dąbrowskiego od nr 17 do 39 (nieparzyste) i od nr 12 do 38 (parzyste), Dojazd, Drzymały, Grunwaldzka od nr 7 do 37a (nieparzyste) i od nr 30 do 32 (parzyste), Górska, Konarskiego z wyjątkiem nr 2, Nadbrzeżna Dolna, Najświętszej Marii Panny od nr 1 do 7 (nieparzyste), Piotrowskiego, Przedszkolaków, Robotnicza, Rudy Młyny, Sądowa, Spytki, Stanisza, Szczytowa, Szewska, Trójcy Św., Tuchowska, Wspólna oprócz nr 15, Ziaji

50. Adres: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. St. Konarskiego, ul. Szewska Nr 7
Granice obwodu: U l i c e: Esperantystów, Karola Halskiego, Jantona, Kotulskiej, Kwiatowa, Leliwitów, Lotnicza od nr 1 do 13 (nieparzyste) i od nr 2 do 18 (parzyste), Władysława Łokietka, Obozowa, Ostrogskich, Podzamcze, Pogodna, Przyjemna, PTTK, Simchego, Al. Tarnowskich, Tuwima, Urocza, Wschodnia, Wypoczynkowa, Wysoka, Zamenhofa, Zamknieta, Zamkowa, Zaremby, Zgody, Zuchów

51. Adres: Szkoła Podstawowa Nr 19 im. Polskiej Marynarki Handlowej, ul. Ks. Skorupki Nr 9
Granice obwodu: Ulice: Braci Żmudów, Budowlana, Dąbala, Do Huty, Fabryczna, Gliniańska, Główna, Grunwaldzka od nr 1 do 5 (nieparzyste) i od nr 4 do 28 (parzyste), Kąpielowa, Krakowska od nr 153 do 195 (nieparzyste) i od nr 70 do 188 (parzyste), Kraszewskiego, Maziarskiego, Monopolowa, Poranna, Przemysłowa, Radosna, Wiosenna, Zakładowa

52. Adres: Szkoła Podstawowa Nr 19 im. Polskiej Marynarki Handlowej, ul. Ks. Skorupki Nr 9
Granice obwodu: Ulice: Bartla, Kassali, św. Katarzyny, Krakowska od nr 83 do 151 (nieparzyste), Metalowa, Ogrodowa, Prusa, Pustaki, Reja, Ks. Skorupki, Sportowa, Strusińska, Ślusarska, Tokarska, Warsztatowa

53. Adres: Budynek Rady Osiedla Nr 15 Koszyce, ul. Waszkiewicza 2
Granice obwodu: Ulice: Bajana, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bożka, Dąbka, Dobrowolskiego, Gostyńskiego, Hubala-Dobrzańskiego, Jagiełły, Kleeberga, Koszycka, Kowalskiego, Krakowska od nr 190 do 296 (parzyste), Królowej Jadwigi, Kużdżała, Liściasta, Majchrzyka, Mąsiora, Mieszka I, Okulickiego, Pawłowskiego, Stroma, Sucharskiego, Warneńczyka, Waszkiewicza, Zubrzyckiego

54. Adres: Hala Sportowa IV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II i Gimnazjum Nr 10 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1, ul. Pszenna 10
Granice obwodu: Ulice: Agrestowa, Gen. Władysława Andersa, Armii Krajowej, Barwna, Batalionów Chłopskich, św.Brata Alberta, Brauna, Chabrowa, Ciołkoszów, Czarna Droga od nr 1 do 27 (nieparzyste) i od nr 2 do 42 (parzyste), Sióstr Czerneckich, Czerwona od nr 1 do 61a (nieparzyste) i od nr 2 do 54 (parzyste), Daleka, Emerytów, Godowskiego, Roberta Gucwy, Jarzynowa, Jaśminowa, Kasprzyków, Krakowska od nr 197 do 309 (nieparzyste), Modra, Mokra, Muchy, Nad Białą, Niebieska, Olszewskiego, Owocowa, Owsiana, Partyzantów, Pasterska, Pędrackiego, Piękna, Pszenna, Gen. Tadeusza Jordana Rozwadowskiego, Równoległa, Spacerowa, Stawowa, Tęczowa, Wiciarzy, Wawrzyńca Wojtasiewicza, Wolności i Niezawisłości, Vetulani, Zielna, Żółta

55. Adres: IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II i Gimnazjum Nr 10 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1, ul. Norwida Nr 22
Granice obwodu: Ulice: Anioła, Batalionu Barbara, Bończyka, Broniewskiego, Brzozowa, Burkiewicza, Czarna Droga od nr 29 do 67 (nieparzyste) i od nr 44 do 50 (parzyste) oprócz nr 48, Czerwona od nr 63 do 101 (nieparzyste) i od nr 56 do 100 (parzyste), Czerwonych Klonów od nr 17 do 21 (nieparzyste) i nr 24 (parzyste), Czupiela, Gałczyńskiego, Grochowska, Hibnera, Jesienna, Antoniego Kępińskiego, Kolejowa od nr 1 do 31 (nieparzyste) i od nr 2 do 30 (parzyste), Krakusa, Kruczkowskiego, Ledóchowskich, 11 Listopada, Ludowa, Moraczewskiego, Nauczycielska, Niska, Norwida, Obrońców Lwowa, Polskiego Października, Prosta, Racławicka, Różana, Rzymowskiego, Sempołowskiej, Sienkiewicza od nr 1 do 47 (nieparzyste) i od nr 2 do 66 (parzyste), Staffa, Śląska, Tenerowicza, Wandy, Willowa, Wojnarskich, Wygodna, Zaciszna od nr 1 do 9 (nieparzyste) i od nr 2 do 24 (parzyste)

56. Adres: IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II i Gimnazjum Nr 10 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1, ul. Norwida Nr 22
Granice obwodu: Ulice: Czarna Droga od nr 69 do 127 (nieparzyste) i od nr 52 do 90 (parzyste), Grota-Roweckiego, Kilińskiego, Klimeckiego, Kmicica, Kolejowa od nr 33 do 65 (nieparzyste) i od nr 32 do 60 (parzyste), Kruszyny, Letnia, Lisia, Obrońców Tobruku, Pilarza, Podgórska, Sienkiewicza od nr 49 do 87 (nieparzyste) i od nr 68 do 106 (parzyste), Skrzetuskiego, Stylińskich, Wołodyjowskiego, Zaciszna od nr 11 do 53 (nieparzyste) , Zagłoby, Zarzyckiego, Zbylitowska od nr 19 do 79 (nieparzyste) i od nr 22 do 74 (parzyste)

57. Adres: Dom Sportu - Basen Kryty, ul. Traugutta Nr 5A
Granice obwodu: Ulice: Akacjowa nr 9, Ks. Indyka bez nr 3, Kasztanowa nr 16, Langiewicza, Ks. Reca, Traugutta

58. Adres: Zespół Szkół Technicznych im. I. Mościckiego, ul. Kwiatkowskiego Nr 17
Granice obwodu: Ulice: Akacjowa nr 3 i 4, Azotowa, Białych Klonów, Chemiczna , Czerwonych Klonów od nr 1 do 15 (nieparzyste) i od nr 2 do 12 (parzyste), Do Promu, Dunajcowa, Głogowa, Ks. Indyka nr 3, Jarzębinowa, Kasztanowa bez nr 16, Kwiatkowskiego, Szarych Szeregów, Jędrzeja Śniadeckiego oprócz nr 9, Topolowa, Turystyczna, Wędkarska, Witosa, Zagrodowa, Zbylitowska od nr 1 do 17 (nieparzyste) i od nr 2 do 20 (parzyste)

59. Adres: Szkoła Podstawowa Nr 11 Integracyjna im. M. Dąbrowskiej, ul. Mościckiego Nr 177A
Granice obwodu: Ulice: Beskidzka, Wilhelma Beckera, Biała, Buczka, Bursy, Chłopska, Chyszowska od nr 29 do 53 (nieparzyste) i od nr 38 do 50 (parzyste), Czysta, Dobra, Furmańska, Giełdowa, Kazimierza Górskiego, Gruntowa, Hłaski, Hodowlana, Łukasiewicza, Miodowa, Mościckiego od nr 87 do 247 (nieparzyste) i od nr 118 do 274 (parzyste), Obywatelska, Ojca Bocheńskiego, Osiedle, Równa, Siewna, Strzałkowskiego, Sucha, Szkolna, Szujskiego od nr 63 do 75 (nieparzyste) i od nr 64 do 66 (parzyste), ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Żwirowa

60. Adres: Przedszkole Publiczne Nr 5, ul. Zagumnie Nr 27
Granice obwodu: Ulice: ks. Wojciecha Bajdy, Bratkowa, Cedrowa, Czajki, Fasolowa, Gołębia, Goździkowa, Grochowa, Grzybowa, Jabłoniowa, Klikowska od nr 101 do 335 (nieparzyste) i od nr 106 do 304 (parzyste), Konna, Konopna, Dr. Józefa Kozioła, Lniana, Łęgowa, Miętowa, Mroźna, Muzyczna, Niedomicka, Niezapominajek, Ogrodnicza, Ogórkowa, Orzechowa, Pomidorowa, Rzeźnicza, Sadowa, Stokrotek, Szczawiowa, Ścieżki, Trawiasta, Tulipanowa, Zagumnie, Ziemniaczana, Ziołowa, Żytnia

61. Adres: Szkoła Podstawowa Nr 14 im. S. Jaracza, ul. Krzyska Nr 118
Granice obwodu: Ulice: Bajkowa, Bukowa, Chryzantemowa, Cytrynowa, Czereśniowa, Piotra Drobieckiego, Dunikowskiego, Fałata, Gierymskich, Gruszkowa, Jerzego Harasymowicza, Jagodowa, Jeżynowa, Jodłowa, Kalinowa, Kryształowa, Krzyska od nr 107 do 197 (nieparzyste) i od nr 68 do 234 (parzyste), Leszczynowa, Malinowa, Matki Teresy z Kalkuty, Michałowskiego, Migdałowa, Miłorzębowa, Modrzejewskiej od nr 2 do 56 (parzyste), Modrzewiowa, Nowodąbrowska od nr 162 do 306 (parzyste), Olchowa, Platanowa, Pochyła, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Reisinga, Siemiradzkiego, Skryta, Sosnowa, Spokojna od nr 47 do 85 (nieparzyste) i od nr 10 do 22 (parzyste), Stalowa, Szuszkiewicza, Szklana, Śliwkowa, Świerkowa, Traktorowa, Wiśniowa, Wyczółkowskiego, Żurawia, Żurawinowa

62. Adres: Szkoła Podstawowa Nr 14 im. S. Jaracza, ul. Krzyska Nr 118
Granice obwodu: Ulice: Adwentowicza, Błonie, Bodo, Bogusławskiego, Olgi Boznańskiej, Chełmońskiego, Ciasna, Cmentarna, Zbigniewa Cybulskiego, Ćwiklińskiej, Dutkiewicza, Adolfa Dymszy, Górna, Władysława Hańczy, Jaracza, Jesionowa, Kiepury, Krzysztofa Kieślowskiego, Klonowa, ks. Andrzeja Kmiecika, Krzysztofa Komedy, Krzyska od nr 21 do 105A (nieparzyste) Kurnakowicza, Leszczyńskiego, Tadeusza Łomnickiego, Majchra, Mehoffera, Modrzejewskiej od nr 1 do 49 (nieparzyste), Morelowa, Czesława Niemena, Nowodąbrowska od nr 139 do 297 (nieparzyste) i od nr 64 do 160 (parzyste), Ordonównej, Osterwy, Józefa Pankiewicza, Sarnia, Schillera, Siemaszkowej, Smosarskiej, Solskiego, Spokojna od nr 1 do 45 (nieparzyste) i od nr 2 do 8 (parzyste), Joanny Srebro, Jana Stanisławskiego, Studnickiego, Zofii Stryjeńskiej, Konrada Swinarskiego, Trzcinowa, Węgrzyna, Wilcza, Stanisława Witkiewicza, Woszczerowicza, Zelwerowicza

63. Adres: Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Orląt Lwowskich, ul. M. Dąbrowskiej Nr 6
Granice obwodu: Ulice: Arcybiskupa Jerzego Ablewicza, Dąbrowskiej od nr 18 do 30 (parzyste), Plac Ojca Świętego Jana Pawła II, Piesza nr 93 (nieparzyste), Osiedle: Zielone nr 1, 3, 9, 11, 13, 19 (nieparzyste) i nr 2, 8, 10, 12, 18, 18A, 20 (parzyste)

64. Adres: Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Orląt Lwowskich, ul. M. Dąbrowskiej Nr 6
Granice obwodu: Osiedle: Zielone Nr 5, 7, 15, 17, 23, 25, 27, 29 (nieparzyste) i nr 4, 6, 14, 16, 24, 26, 28 (parzyste)

65. Adres: Przedszkole Publiczne Nr 8, ul. Olszynowa Nr 10
Granice obwodu: Ulice: Alpejska, Apenińska, Bałkańska, Bieszczadzka, Buczakówka, Bystra, Czarnowiejska, Dąbrowskiej od nr 1 do 41 (nieparzyste) i od nr 2 do 16 (parzyste), Romana Dmowskiego, Gorczańska, Gospodarcza, Gromadzka, Hanausek, Al. Jana Pawła II, Karpacka, Lwowska od nr 143 do 231 (nieparzyste) i od nr 104 do 216 (parzyste) z wyjątkiem 178a, Marusarz, Mrozówka, Okrężna od nr 1 do 9 (nieparzyste) i od nr 2 do 10 (parzyste), Olszynowa, Orkana , Orzeszkowej, Pienińska, Piesza z wyjątkiem nr 93, Pirenejska, Podhalańska, Potok, Pusta, Rzędzińska, Skrzyszowska, Spadowa, Sudecka, Szara, Środkowa, Świętokrzyska, Tatrzańska, Wiadukt, Wolańska, Zielona, Źródlana

66. Adres: Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie, ul. Szpitalna Nr 13
Granice obwodu: Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie, ul. Szpitalna Nr 13

67. Adres: Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie, ul. Lwowska Nr 178a
Granice obwodu: Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie, ul. Lwowska Nr 178a

68. Adres: Dom Pomocy Społecznej w Tarnowie, ul. Czarna Droga Nr 48
Granice obwodu: Dom Pomocy Społecznej w Tarnowie, ul. Czarna Droga Nr 48

69. Adres: Zakład Karny w Tarnowie, ul. Jędrzeja Śniadeckiego 9
Granice obwodu: Zakład Karny w Tarnowie, ul. Jędrzeja Śniadeckiego 9

70. Adres: Zakład Karny w Tarnowie, ul. Konarskiego Nr 2
Granice obwodu: Zakład Karny w Tarnowie, ul. Konarskiego Nr 2

71. Adres: Zakład Karny w Tarnowie Oddział Zewnętrzny, ul. Wspólna Nr 15
Granice obwodu: Zakład Karny w Tarnowie - Oddział Zewnętrzny, ul. Wspólna Nr 15


Info: Państwowa Komisja Wyborcza (LINK)






"W związku z wyborami na urząd Prezydenta RP i wyborami uzupełniającymi do Senatu RP informujemy, iż w okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny."

(Art.76b,76c i 77 ustawy o wyborze Prezydenta RP z dnia 27 września 1990 roku, t.j. DZ.U. 2000 Nr 47 poz. 544 z późn. zm. i art. 85,86 i 87 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej - t.j. Dz. U. 2007 nr 190 poz. 1360 z późn. zm.)

Komentarze...