Przebicie Mostowa idzie w ruch
access_time 2010-02-03 13:40:19
Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich informuje, że w najbliższą sobotę, 6 lutego, w godzinach pomiędzy 8.00 a 10.00 zostanie otwarte dla ruchu drogowego nowo wybudowane połączenie ulic Starodąbrowskiej i Mostowej.

Oddanie tego połączenia do użytku wiąże się z wprowadzeniem zmian organizacji ruchu na większym obszarze tj. na ulicy Mostowej, której odcinek będzie można przejechać od ulicy Lwowskiej w kierunku ul. Kołłątaja, Warzywnej i do Przychodni Lekarskich zlokalizowanych na dalszym odcinku ulicy Mostowej oraz na ulicy Kołłątaja, odcinku od ul. Starodąbrowskiej do Mostowej, gdzie nastąpi odwrócenie kierunku ruchu i którą będzie można przejechać od ulicy Mostowej w stronę ulicy Starodąbrowskiej. Wyjazd z przychodni zlokalizowanych przy ul. Mostowej będzie się mógł odbywać w kierunku ulicy Pracy oraz w kierunku ul. Starodąbrowskiej.

Nie zakończenie prac związanych z modernizacją ulicy Gumniskiej i jej skrzyżowania z ulicą Mostową powoduje również konieczność równoczesnego wyłączenia możliwości skrętu w lewo z ulicy Gumniskiej w Mostową. Objazd z tego kierunku (od Konarskiego i Dąbrowskiego) poprowadzony zostanie poprzez ulicę Dąbrowskiego i Nadbrzeżną Górną.

Kierowców prosimy o czujność i rozwagę za kierownicą.


Info: Urząd Miasta Tarnowa

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A