Kibicuj dla Angeliki! Już w sobotę turniej na rzecz chorej na SM Angeliki Michalik
access_time 2010-01-27 15:36:27
Szczęścia, zdrowia, sukcesów i pieniędzy… To chyba najczęściej wypowiadane przez nas życzenia i faktycznie każdy z nas chętnie sam sobie tego życzy. Oczywiście priorytety życzeń z każdej perspektywy wyglądają nieco inaczej. Angelika Michalik nie ma wątpliwości, że ze wszystkich życzeń, najbardziej prozaicznym i jednocześnie najważniejszym jest zdrowie.

Angelika jest bardzo wrażliwą i delikatną osobą. Od 10 lat zawzięcie walczy z nieuleczalną chorobą, jaką SM, stwardnienie rozsiane.

Z pomocą kochającego męża, a także małej armii otwartych na jej cierpienie ludzi, do których obok „dawców 1 %” zaliczają się jej współpracownicy, a także, co nie zdarza się często, jej pracodawca. Dzięki temu, próbując żyć normalnie Angelika wygrywa kolejne bitwy w wojnie, która trwać będzie całe życie. Wbrew temu, co mówili lekarze, Angelika wraz z mężem zdecydowali się na powiększenie rodziny. Mimo wielu przeszkód, w maju 2009r. na świat przyszedł Mateuszek – najważniejszy powód by nigdy się nie poddać. Przeciwko SM Angelika odkryła tajną broń, którą jest wiara, nadzieja i miłość i… niestety pieniądze także. Leczenie stwardnienia rozsianego wymaga stałych nakładów finansowych, którym nie sposób podołać samemu.

Okazji do wsparcia Angeliki Michalik jest wiele, jedną z nich jest coroczny turniej piłki siatkowej, który w tym roku odbędzie się już po raz ósmy tradycyjnie w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Wzorem lat ubiegłych 30.01.2010r. odbędzie się VIII Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa SKOK Kwiatkowskiego organizowany przez KU AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie oraz Zarząd Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo Kredytowej im. E. Kwiatkowskiego.

Cały dochód z turnieju zostanie przeznaczony na leczenie Angeliki Michalik, chorej na stwardnienie rozsiane. Zapraszamy do kibicowania oraz zakupu cegiełek, za którą każdy otrzyma przygotowane smakołyki!

Wstęp na turniej jest wolny!.

Polecamy stronę internetową Angeliki: http://www.pozytekpubliczny.org/

VIII Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa SKOK Kwiatkowskiego w Tarnowie na rzecz ANGELIKI MICHALIK chorej na stwardnienie rozsiane.

Termin turnieju: 30.01.2010 (tj. sobota), godz. 8.30 – 15.00
Miejsce: Hala Sportowa przy Zespole Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
Nagrody:
Za I, II, III, IV miejsce puchary ufundowane przez Prezesa SKOK Kwiatkowskiego, Pozostałe drużyny – pamiątkowe dyplomy oraz upominki

Program imprezy:

8.00 – 8.15 - przyjazd drużyn,
8.15 – 8.30 - odprawa techniczna kapitanów drużyn i sędziów,
8.30 – 8.45 - rozgrzewka,
8.45 – 9.00 - otwarcie turnieju,
9.00 – 14.00 – mecze,
ok. godz. 14.30 - zakończenie turnieju, wręczenie pucharów i dyplomów.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A