Niebezpieczne drogi w regionie
access_time 2010-03-08 12:00:16
W ubiegły piątek doszło do dwóch niebezpiecznych wypadków w regionie tarnowskim. Jeden z wypadków miał miejsce w Melsztynie, natomiast drugi groźnie wyglądający wypadek miał miejsce w Faściszowej.

W piątek w godzinach rannych, na drodze W980 w Melsztynie jadący w kierunku Jurkowa, 28-letni mieszkaniec Faściszowej, podczas wyprzedzania Fordem Escort ciężarowego Dafa, wpadł w poślizg, utracił panowanie nad pojazdem i potrącił dwie osoby idące poboczem, w tym samym kierunku ruchu. 15 letnie mieszkanki Melsztyna przetransportowane zostały do tarnowskiego szpitala. Jedna z nich doznała wstrząśnienia mózgu, druga ogólnych potłuczeń. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

W piątkowy poranek doszło także do wypadku drogowego w Faściszowej. Kierujący samochodem marki BMW, 26-letni mieszkaniec Gorlic jadąc z 31-letnim pasażerem w kierunku Zakliczyna, po wyjściu z łuku drogi w prawo, na oblodzonej nawierzchni wpadł w poślizg, utracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierkę energochłonną po lewej stronie drogi, a następnie w barierę mostu, po przerwaniu której spadł ze skarpy. Doznał ogólnych potłuczeń ciała. Potłuczony został również pasażer. Z urazem oka pozostał on w szpitalu. Badanie wykazało, że kierujący był trzeźwy.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A