Ponad 20 nietrzeźwych kierujących w regionie
access_time 2010-06-28 14:18:18
Ponad 20 nietrzeźwych kierujących zatrzymali tarnowscy policjanci podczas pierwszego wakacyjnego weekendu. Niechlubny „rekordzista” zatrzymany w piątkowy wieczór w Łętowicach miał 3.65 promila alkoholu w organizmie.

44-letni zatrzymany mieszkaniec Łoponia jadący rowerem naruszył także orzeczony sądownie zakaz prowadzenia rowerów.

Pozostałe informacje:

W sobotę w korycie rzeki Paleśnianka w Bieśniku mieszkanka miejscowości ujawniła zwłoki 29-letniego miejscowego. Na miejscu pracowała grupa śledczych na czele z Prokuratorem z Brzeska. Wykonane czynności pozwoliły wstępnie wykluczyć, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Ustalono, że mężczyzna był widziany ostatnio wieczorem 24 czerwca. Zwłoki zabezpieczono do badania sekcyjnego.

Policjanci z komisariatu w Ciężkowicach zatrzymali 25-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zameldowania, który włamał się domku letniskowego usytuowanego w kompleksie leśnym w Ostruszy. Wybił szybę w oknie i wszedł do środka. Niczego jednak nie zabrał. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Tarnowski policjant będący poza służbą, który zwrócił uwagę szarpiącej się grupie mężczyzn został pobity przez dwóch z nich. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej i Goslara w sobotni wieczór w Tarnowie. Pokrzywdzony doznał urazu głowy, jest także posiniaczony. 17 i 19-letni sprawcy zostali zatrzymani. Byli nietrzeźwi. Dzisiaj usłyszą zarzut pobicia.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...