Solski zagra dla Orkiestry
access_time 2010-01-05 14:10:16
Tarnowski Teatr im. L. Solskiego przyłączy się do XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dochody z niedzielnego spektaklu "Kopciuszek" zostaną przekazane do tarnowskiego sztabu WOŚP. Przedstawienie odbędzie się w niedzielę o godz. 16.00, w sali teatralnej w Pałacu Młodzieży przy ul. Piłsudskiego 24.

Chętnie wesprzemy zbiórkę prowadzoną przez orkiestrowych wolontariuszy - podkreśla Rafał Balawejder, z-ca dyrektora Tarnowskiego Teatru. Dlatego zdecydowaliśmy, że wpływy z biletów na niedzielnego "Kopciuszka" przeznaczymy na niezwykle szlachetny cel wsparcia oddziałów onkologii dziecięcej.

Dodatkowo Tarnowski Teatr przyłączy się do akcji licytacji przedmiotów prowadzonych na antenie lokalnych mediów: radia RDN Małopolska oraz Małopolskiej Telewizji Kablowej. Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną szansą wylicytować plakaty z autografami gwiazd - gości XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia: Krystyny Jandy, Hanny Śleszyńskiej, Olgi Bończyk czy Marcina Kwaśnego. Każdy ze zwycięzców otrzyma także koszulki z ostatniej TALII. To naprawdę gratka, bo to ostatnie sztuki, a nie są one dostępne w zwykłej sprzedaży - dodaje Rafał Balawejder.

Sprzedaż i rezerwacja biletów w Biurze Organizacji Widowni w Pałacu Młodzieży w Tarnowie, ul. Piłsudskiego 24 tel. kom. 668 008 904, tel.(14) 699 12 53, e-mail: promocja@teatr.tarnow.pl .

"Kopciuszek", Jan Brzechwa adaptacja, reżyseria, teksty piosenek: E. Marcinkówna;
scenografia: T. Kwiatkowska
choreografia: Z. Bałut
obsada: A. Lenczewska, P. Sejmicki, B. Tryboń, R. Żurek;

Niedziela (10 stycznia) godz. 16.00 - sala teatralna w Pałacu Młodziezy, ul. Piłsudskiego 24.


Komentarze...