Trwa rekrutacja na "Ferie 2010 z KCEM Kana"
access_time 2010-01-04 14:00:52
Trwa rekrutacja na zajęcia zimowe które organizuje KCEM Kana we współpracy z Urzędem Miasta Tarnowa. Pierwszy tydzień to bezpłatne zajęcia edukacyjno-rekreacyjne w Tarnowie. Drugi tydzień to wyjazd na narty do Muszyny Złockie.

Kana Winter 2010

Zapraszamy wszystkich uczniów tarnowskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do bezpłatnego i aktywnego spędzenia I tygodnia ferii.

Wzorem ubiegłych lat KCEM Kana przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Tarnowa organizuje zajęcia edukacyjno-rekreacyjne pod nazwą Kana Winter 2010 od 18 stycznia (poniedziałek) do 22 stycznia (piątek). br>
Zajęcia rozpocznie język angielski lub niemiecki, by po nich udać się na zajęcia rekreacyjne na obiektach sportowo-rekreacyjnych miasta Tarnowa. Będzie można skorzystać z lodowiska, basenu, aerobiku, ścianki wspinaczkowej, zagrać w tenis stołowy, bilard, siatkówkę, piłkę nożną halową itp. Na ten czas zostanie uruchomiony również Kącik Rysownika.

Projekt finansowany przez Urząd Miasta Tarnowa

Kana Ski Fun 2010

Jak ferie na nartach i snowboardzie, to tylko z Kaną!
W drugim tygodniu ferii od 23 do 30 stycznia 2010 r. po ciężkim edukacyjnym semestrze zapraszamy młodzież na ośmiodniowy edukacyjno – rekreacyjny obóz narciarski. Miejscem wypoczynku będzie Muszyna Złockie. Białe szaleństwo pod okiem opiekunów i instruktorów narciarstwa PZN i snowboardu PZS na najlepszych stokach Małopolski: Jaworzyna i Słotwiny. Oprócz nauki jazdy i doskonalenia umiejętności na nartach i snowboardzie edukacyjna konwersacja z lektorami w języku angielskim. Wieczorami zasłużona odnowa biologiczna dla każdego uczestnika Kana Ski Fun w Klimek Spa, halowe rozgrywki sportowe animowane przez instruktorów sportu i rekreacji, dyskoteka, bilard, … i wiele innych niespodzianek. Nad bezpieczeństwem i zdrowiem czuwać będzie wykwalifikowana kadra opiekunów i pielęgniarka. Atrakcji nie zabraknie. Dołącz do nas! Nie czekaj z zapisem do ostatniej chwili, gdyż ilość miejsc ograniczona a decyduje kolejność zapisów!

Projekt współfinansowany przez Urząd Miasta Tarnowa


Wszystkie szczegóły są dostępne na stronie internetowej www.kana.pl


Info: Organizatorzy

Komentarze...