Samochód rozpadł się na dwie części
access_time 2009-12-07 09:46:19
W nocy z soboty na niedzielę w Starych Żukowicach koło Tarnowa doszło do tragicznego wypadku. W wyniku zdarzenia kierujący i dwoje pasażerów w wieku 19 i 22 lat ponieśli śmierć na miejscu.

W sobotę dziesięć minut po 23.00 w Starych Żukowicach, na drodze K 1377 doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem Honda Accord, 18 letni mieszkaniec Nowych Żukowic jadąc od Lisiej Góry w kierunku miejscowości zamieszkania, z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas jezdni, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Samochód rozpadł się na dwie części. W wyniku zdarzenia kierujący i dwoje pasażerów w wieku 19 i 22 lat ponieśli śmierć na miejscu. Ranny został 24 latek. Z obrażeniami ciała w postaci złamania uda, kości miednicy, urazu głowy i stłuczenia płuca, w stanie ciężkim przewieziony został do tarnowskiego szpitala.

W sobotę w godzinach popołudniowych w Tarnowie, 21 letni mieszkaniec Rzuchowej jadąc ul. Czerwoną w kierunku ul. Krakowskiej, na łuku drogi w lewo, utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i potrącił pieszą 36 letnią tarnowiankę, która szła chodnikiem. Kobieta doznała złamania kości miednicy. Poszkodowana i kierujący pojazdem byli trzeźwi.

Policjanci z komisariatu Tarnów Centrum zatrzymali sprawców uszkodzenia mienia, 16 i 17 letnich mieszkańców Tarnowa, którzy pomalowali farbą frontowe ściany dwóch kamienic przy ul. Nowy Świat w Tarnowie. Właścicielki kamienic poniosły starty w wysokości 1000 złotych i 350 złotych.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...