Prawdziwy Mikołaj odwiedzi Tarnów
access_time 2009-12-05 11:59:26
Już w najbliższą sobotę, 5 grudnia, od godziny 16 na Tarnowskim Rynku będziemy mieli zaszczyt gościć niecodziennego przybysza - wraz ze swymi wiernymi pomocnikami i oddanym reniferem Rudolfem przybędzie do nas prosto z koła podbiegunowego jedyny prawdziwy Mikołaj! Prawdziwy święty Mikołaj z Rudolfem odwiedzi tylko dwa polskie miasta Tarnów oraz Kraków.

To niepowtarzalna okazja dla wszystkich na osobiste spotkanie ze Świętym Mikołajem, jak również na uwiecznienie tej magicznej chwili na pamiątkowym zdjęciu.

Wkrótce przed uroczystą chwilą przybycia Mikołaja wystąpi w przebraniach elfów z autorskim widowiskiem kabaret „Loch Camelot” z Krakowa, opowiadając o „trudach” współpracy z pracowitym „przełożonym” przerywanym okolicznościowymi piosenkami a pod wieżą ratuszową odpalona zostanie duża choinka.

Następnie (przy pomocy tłumacza w postaci jednego z elfów) Mikołaj uroczyście powita wszystkie zgromadzone dzieci i rozda wszystkim prezenty. Po spotkaniu z tarnowskimi dziećmi Św. Mikołaj niezwłocznie uda się w dalszą wędrówkę by rozdać prezenty innym dzieciom czekającym na całym świecie na jego przyjazd.

Na Tarnowskim Rynku jest już ustawiona specjalna skrzynka na listy do Świętego Mikołaja. Wszystkie listy zostaną wysłane do Mikołaja, który w sobotę wręczy nam oficjalny certyfikat ich otrzymania. Najciekawsze z listów zostaną nagrodzone upominkami ufundowanymi przez Pocztę Polską oraz Urząd Miasta Tarnowa (należy podać adres nadawcy).

Na spotkanie z Mikołajem zaprasza Urząd Miasta Tarnowa oraz Tarnowskie Centrum Kultury.


Info: Urząd Miasta Tarnowa

Komentarze...