"Magia Przyrody" - wernisaż wystawy Marcina Nawrockiego
access_time 2009-10-22 15:06:48
Towarzystwo Fotograficzne "Pozytywni" oraz portal reporters.pl maja zaszczyt zaprosić na wystawę Marcina Nawrockiego pt. "Magia Przyrody". Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek, 23 października, w Restauracji Pasaż w Tarnowie.

Marcin Nawrocki urodził się 21 września 1976 roku w Krośniewicach. Z wykształcenia jest informatykiem. Mieszka i pracuje w Kutnie. Jedyny czas jaki może poświęcić na fotografowanie to weekendy i urlopy. Odkąd fotografia stała się jego największą pasją poświęca jej każdą wolną chwilę. Jego marzeniem jest możliwość codziennej pracy w terenie z aparatem, bo dopiero wtedy wie, że spełnia swoje marzenia i robi to, co lubi najbardziej.

Marcin Nawrocki od trzech lat należy do Związku Polskich Fotografów Przyrody okręgu Łódzkiego. Dwa razy został wybrany "Fotografem Roku" w swoim okręgu,  natomiast za swoje najważniejsze wyróżnienie uważa, otrzymaną w listopadzie 2008 roku, nagrodę Grand Prix im. Włodzimierza Puchalskiego w konkursie fotograficznym Łowca Polskiego. Na swoim koncie posiada wiele innych wyróżnień i nagród zdobytych w konkursach w krajowych i zagranicznych.

Przez te kilka lat swoje prace prezentował na kilkunastu wystawach w kraju i za granicą. W Polsce jego fotografie można było oglądać m.in. w: Olsztynie, Łodzi, Kutnie, Elblągu, Piszu. Ponadto wiele z jego zdjęć doczekało się publikacji w albumach i prasie o tematyce przyrodniczej.

Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek, 23 października 2009 roku w Restauracji Pasaż w Tarnowie.


Info: Organizatorzy

Komentarze...