Akcja "Zapal znicz dla PZPN" w Tarnowie
access_time 2009-10-23 12:18:02
W sobotę 24 października o godz. 13.00 rusza ogólnopolska Akcja Znicz! Również w Tarnowie przed siedzibą TOZPN przy ul. Boya-Żeleńskiego 4A (obok ul.Romanowicza).


Wszyscy kibice, dla których sprawą honoru jest stan polskiej piłki, tego dnia składają zapalone znicze pod siedzibami Wojewódzkich i Okręgowych Związków Piłki Nożnej (prosimy kupować znicze bez symboli religijnych, nie chcemy profanować, ani obrażać uczuć religijnych).

W Tarnowie akcja odbędzie się pod siedzibą Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej przy ulicy Boya-Żeleńskiego 4A (obok ul.Romanowicza).

Chcielibyśmy także dodać, iż akcja w żadnym calu nie jest skierowana przeciwko Tarnowskiemu OZPN, ponieważ doceniamy działania tegoż związku. Chodzi jedynie o łączność z PZPN.

Akcja Odbywać się będzie tak jak w innych miastach, czyli od godziny 13:00 do wieczora. Kulminacyjny moment akcji odbędzie się o godzinie 17:00, kiedy to planujemy pożegnanie obecnego zarządu PZPN minutą ciszy. Ma być to moment w którym chcemy zebrać najwięcej osób i uwiecznić to na fotografiach oraz ewentualnie filmie. Chcielibyśmy zaprosić wszystkich kibiców wraz z rodzinami i znajomymi, i oczywiście ze światełkami/zniczami. Chcemy także aby było to bardzo kulturalne i spokojne wydarzenie.

Wierzymy, że się do nas przyłączycie. Wierzymy, że będzie nas dużo! Niech setki zniczy zapłoną, niech będą wyrazem tego co sądzimy o rujnowaniu polskiej piłki przez PZPN! Akcja PUSTY STADION się udała. Popiera nas już 300 tysięcy osób. Wcześniej działacze kpili z protestu kibiców. Naśmiewali się z nas. Nazywali idiotami, chuliganami, terrorystami, małą grupką pieniaczy. Teraz, gdy protest przybrał na sile, od PZPN-u odwracają się sponsorzy. Uznane marki już nie chcą być utożsamiane z tym co się tam dzieje. Beton zaczął kruszeć! My tworzymy historię. Naprawdę możemy zmienić polską piłkę.

Wiele informacji na temat akcji można znaleść na stronie(BLOGU) www.koniecpzpn.pl oraz na forum www.forum.koniecpzpn.pl.

Zapraszamy!Sobota 24 października, od godziny 13:00 do końca dnia!
Siedziba TOZPN przy ul. Boya-Żeleńskiego 4A (obok ul. Romanowicza).Info: Organizatorzy

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A