Talia bachanalia, teatru juwenalia
access_time 2009-10-15 15:37:12
Redakcja "Czterech stron Talii" oficjalnej gazety festiwalowej ogłosiła konkurs. Szukane są rymy do słowa "talia". Równocześnie korzystając z dużego zainteresowania tarnowskim teatrem została zmodernizowana strona internetowa Solskiego.

Redakcja gazety zaprasza do przesyłania propozycji rymów na adres mailowy rymy@teatr.tarnow.pl. Wśród zgłoszeń zostaną wybrane trzy najlepsze propozycje. Zwycięzcy tej rywalizacji otrzymają komplet gadżetów festiwalowych i miejskich. Wśród nich jest koszulka z kotem "panem Tannerem", symbolem XIII TALII - przypomina Rafał Balawejder, z-ca dyrektora teatru. Wiemy, że cieszy się dużym powodzeniem wśród uczestników imprezy, chcemy by trafiła także do naszych widzów. Zgłoszenia będą przyjmowane do soboty (14 października) do godz. 12.00. Wystarczy wysłać maila, a w temacie wpisać proponowane rymy.

Natomiast na zmodernizowanym portalu teatru: www.teatr.tarnow.pl, internauci mogą zobaczyć repertuar wraz z kalendarium, dzięki któremu będzie można sprawdzić pełną ofertę teatralną przypisaną do poszczególnych dat. Zainteresowani dotrą także do opisów poszczególnych spektakli, dowiedzą się o składzie teatralnego zespołu, czy obejrzą galerie z przedstawień. Na stronie, opartej o nowe rozwiązania informatyczne, będą pojawiały się dźwiękowe wypowiedzi, komentarze, a nawet urywki wideo z zagranych już spektakli. Wszystko po to, aby widz mógł być bliżej teatru, a teatr bliżej widza. - Dążymy do tego być stać się bardziej interaktywni i bardziej nowocześni. Stwierdziliśmy, że festiwal jest dobrym momentem na start zmodernizowanej strony - mówi Edward Żentara, dyrektor Teatru im. Ludwika Solskiego. Nie ukrywam, że takie rozwiązania dają nam więcej możliwości. Nowa strona powinna zachęcić tarnowian do częstego odwiedzania teatru - dodaje dyrektor.


Info: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego

Komentarze...