Netbook dla widza
access_time 2009-10-10 10:08:38
Atrakcyjna nagroda czeka na jednego z widzów XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia. Osoby, które wezmą udział w głosowaniu będą mogły wygrać profesjonalnego netbooka. Wystarczy zagłosować oceniając obejrzany spektakl.

W tym roku po raz pierwszy o przyznaniu głównej nagrody w XIII Ogólnopolskim festiwalu TALIA 2009 zadecydują widzowie. To oni wybiorą spektakl, który otrzyma statuetkę TALII oraz - co niebagatelne - nagrodę finansową w wysokości 15000 zł. O przyznaniu pozostałych nagród festiwalowych zadecyduje jego dyrekcja oraz przedstawiciele Mecenasów: Urzędu Miasta Tarnowa oraz Urzędu Marszałkowskiego. To niewątpliwe rewolucyjna zmiana formuły oceniania spektakli - zaznacza Edward Żentara, dyrektor naczelny i artystyczny. Tak jak wcześniej mówiłem widzowie chcieli gwiazdy - więc mogą je obejrzeć, dodatkowo mają jeszcze w swoim ręku głos, który wybierze laureata TALII.

W praktyce proces głosowania będzie wyglądał następująco. Przed wejściem na 6 spektakli konkursowych, każda z osób posiadających bilet bądź karnet otrzyma kupon do głosowania. Będzie trzeba zaznaczyć na nim odpowiednią ocenę spektaklu (1 jako słaby, 5 jako ocenę najlepszą). Kupony będzie można wrzucić do specjalnej urny, będą także zbierane przez wolontariuszy. Po ostatnim spektaklu - w sobotę - zbierze się komisja, która podliczy głosy, a wyniki jej pracy zostaną ogłoszone podczas gali finałowej przed niedzielnym występem Krystyny Jandy. Również w tym samym dniu zostaną przyznane nagrody indywidualne dla artystów i twórców.

Netbook Asus Seashell jest niesamowicie poręcznym urządzeniem, które bez problemu można zabrać ze sobą. Mierząc zaledwie 1 cal głębokości i ważąc tylko 1.1kg, to smukłe i leciutkie, przenośne urządzenie internetowe olśniewa swoimi możliwościami, umożliwiając pracę oraz zapewniając rozrywkę w dowolnym miejscu. Eee PCT Seashell został zbudowany jako idealny kompan w podróży. Sponsorem nagrody jest tarnowska firma ZETO.


Info: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego

Komentarze...