„Sługa dwóch panów” - barwna komedia w Mościckim Centrum Kultury
access_time 2009-10-12 18:30:58
13 października (wtorek), o godz. 18.00, w Mościckim Centrum Kultury będziemy mogli obejrzeć spektakl „Sługa dwóch panów” Carlo Goldoniego w wykonaniu Teatru im. W. Siemaszkowej z Rzeszowa. Rozwiązanie konkursu - dwa dwuosobowe zaproszenia rozlosowane!

Barwna komedia włoska w stylu dell’arte. Akcja rozgrywa się w XVIII-wiecznej Wenecji na tle tańca, śpiewu i występów trupy grającej komedie dell’arte. Pełno tu zabawnych nieporozumień i perypetii zakochanych par. Jeszcze bardziej komplikuje to zwinny Trufaldin, który służąc dwóm panom jednocześnie, myli ich polecenia lub miesza sprawy wymagające dyskrecji i taktu. Jest to klasyka włoskiej komedii w pięknej, barwnej scenografii i bogatych kostiumach. Doskonała lekcja teatru i włoski entourage z takim przepychem, ruchem na scenie, wspaniałymi kostiumami i ariami z jakimi dzisiaj rzadko w teatrze mamy do czynienia.

Sługa dwóch panów
Autor: Carlo Goldoni
Reżyseria: Waldemar Matuszewski
Scenografia i kostiumy: Małgorzata Treutler
Choreografia: Artur Dobrzański
Kierownictwo muzyczne: Ewa Iżykowska

Obsada: Joanna Baran, Anna Demczuk, Magdalena Kozikowska, Mariola Łabno-Flaumenhaft, Małgorzata Machowska, Barbara Napieraj, Małgorzata Pruchnik, Agnieszka Smolak, Beata Zarembianka, Robert Chodur, Przemysław Dąbrowski, Paweł Gładyś, Marek Kępiński, Łukasz Krzemiński, Wojciech Kwiatkowski, Adam Mężyk, Grzegorz Pawłowski, Kornel Pieńko oraz Jerzy Lubas i Karolina Dańczyszyn.

13 październik, godz. 18.00,Mościckie Centrum Kultury, Tarnów
Bilety: 20 zł normalny, ulgowy 15 zł
Rezerwacja: (014) 633 46 21, www.mck.tarnow.plRozwiązanie konkursu!

Wśród nadesłanych zgłoszeń wylosowaliśmy dwie osoby, które otrzymują dwuosobowe zaproszenie na dzisiejszy spektakl:

- Lidia Piękoś,
- Natalia Wilk.

Osoby, które zostały wylosowane mogą odebrać zaproszenie w kasie Mościckiego Centrum Kultury. Dodatkowo otrzymają one informacyjnego maile z informacją o wygranej i sposobie odbioru zaproszenia. Gratulujemy!


Info: Mościckie Centrum Kultury

Komentarze...