Edyta nagrodzona przez Prezydenta Tarnowa
access_time 2009-08-11 11:14:21
Edyta Ropek (MKS Tarnovia, La Roca) w miniony poniedziałek nagrodzona została przez Prezydenta Tarnowa Ryszarda Ścigałę wysokiej jakości multimedialnym sprzętem audio.

Zwyciężczyni Pucharu Świata 2009, po zakończonym sezonie startowym spotkała się z Prezydentem Tarnowa, który spełnił jedno z jej marzeń i podziękował za promocję Tarnowa na świecie.

Podczas zorganizowanej w urzędzie miasta konferencji prasowej, najbardziej utytułowana wspinaczka naszego kraju, zapowiedziała także, że nie zamierza spocząć na laurach i będzie walczyć o kolejne trofea – Chciałabym zdobyć mistrzostwo świata. Marzy mi się również zdobycie po raz trzeci Pucharu Świata. Byłoby to historyczne osiągnięcie.

Edyta zdradziła również swoje plany na przyszłość, sportsmenka zamierza otworzyć własną ściankę wspinaczkowej w Tarnowie, na której będzie szkolić młodych adeptów wspinaczki sportowej. Pierwsze kroki w tym kierunku zostały już podjęte, na terenie zakładów Mechanicznych trwają już prace związane z realizacją tego celu.


Zdjęcie: Paweł Topolski

Info: edytaropek.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A