"Auto Sprint" podczas Moto-Soboty
access_time 2009-08-31 19:09:22
W ubiegłą sobotę na zaproszenie organizatorów 3.Tarnowskiej Moto-Soboty, Auto Moto Klub Tarnowski zoorganizował samochodowy "Auto Sprint". Mimo późniejszego odwołania Moto Soboty z powodu opadów deszczu zawody odbyły się bez większych przeszkód. W klasyfikacji amatorów najszybszy okazał się Krzysztof Steinhof jadący Citroenem Saxo VTS 1,6.

Mimo trudnych deszczowych warunków jakie panowały na ul. Błonie i Al. Jana PawłaII Krzysztof Steinhof pokonał 23 amatorów oraz 14 zawodników licencjonowanych. Krzysztof zaczynający dopiero starty amatorskie jeździ w barwach rodzinnej firmy STEINHOF - znanego producenta m.in. haków holowniczych z Tarnowa. Od tych zawodów reprezentuje także Auto Moto Klub Tarnowski, przy wsparciu Agencji Reklamowej ELEFANT.

W klasyfikacji zawodników z licencją zwyciężył Marcin Gładysz jadący Subaru Imprezą STI, który był jednocześnie najszybszy w klasyfikacji generalnej całego Auto Sprintu. Bardzo dobre wyniki uzyskali także inni zawodnicy Tarnowskiego AMK: Tomasz Najdała - 1m. w klasie 2, Dariusz Bibro - 2m. w klasie 3, Bartek Sacha - 2m. w klasie 4. Jakub Bień był drugi a Waldek Janecki trzeci w klasie OPEN 1600. W klasie OPEN 2000 3m. zajął Łukasz Kalicki. Oprócz pucharów i dyplomów zwycięzcy dostali także nagody rzeczowe od głownego sponsora firmy ŚLUSARCZYK.

Wsparcie okazały także firmy:STEINHOF, CZAKRAM, OSTERIA, MBM, Alfa Club, ELEFANT, radio ESKA oraz MEDICAL-TRANS-NETWORK zabezpieczenie medyczne. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Info: Elefant