Lampki rowerowe dla uczestników III Moto – Soboty
access_time 2009-08-25 09:50:54
Wzorem dwóch ubiegłych lat, radny - żużlowiec Robert Wardzała będzie rozdawał światełka dla amatorów dwóch kółek. Jest on jednym z uczestników imprezy plenerowej pod hasłem „Moto–Sobota” zorganizowanej dzięki współpracy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Małopolskiej Telewizji Kablowej oraz Auto Moto Klubu Tarnowskiego.

Celem pikniku jest promocja bezpieczeństwa i zasad ruchu drogowego. Zaproszeni mogą się czuć wszyscy mieszkańcy miasta i regionu, zwłaszcza zaś posiadacze i miłośnicy rowerów. Dla nich właśnie przygotowano mnóstwo atrakcji. Podczas imprezy, żużlowy wychowanek Unii Tarnów, obdaruje dzieci i młodzież nowoczesnymi lampkami rowerowymi. Zakupiłem dwieście sztuk światełek i podobnie jak rok i dwa lata temu, rozdam je tym, którzy przybędą na dwóch kółkach. Poprzednio cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem i już na miejscu były montowane do rowerów- mówi Robert Wardzała. Ponadto wykona on żużlowy popis na motorze i przewiezie na swojej maszynie najbardziej odważnych tarnowian.

A wszystko to, i wiele innych atrakcji, już w najbliższą sobotę, 29 sierpnia, na Placu przy Centrum Handlowym „Echo” przy ul. Błonie. Moto Sobota zaczyna się o godz. 10.00, a oficjalne otwarcie odbędzie się o godz. 12.00.


Komentarze...