Wakacje na Torze Kartingowym „SPEED RACE”
access_time 2009-06-25 15:43:37
W wakacje serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież szkolną na zajęcia rekreacyjno-sportowe w formie szkoleń. Wpisowe 0 zł! Każdy począwszy od podstawówki, aż po ucznia szkoły ponadgimnazjalnej tarnowskich szkół może skorzystać z zajęć zupełnie bezpłatnie!

"Wakacje z kartingiem", czyli zajęcia kartingowe dla dzieci i młodzieży szkolnej odbywać się będą w Tarnowie, na torze kartingowym - HALA „SPEED RACE” ( ul. Kochanowskiego 30 - Teren Zakładów Mechanicznych). Każdy może spróbować swoich sił w dniach 1, 2, 3 lipca oraz 26, 27, 28 sierpnia 2009 roku, w godz. 12:00 – 15:00. Na zakończenie WAKACJI zapraszamy młodych mieszkańców miasta Tarnowa na zawody kartingowe z cyklu KARTING SUMMER CUP 2009. Wpisowe 0 zł!

Zawody kartingowe dla dzieci i młodzieży szkolnej z cyklu Karting Summer Cup 2009 o Puchar Pana Prezydenta Miasta Tarnowa.

Miejsce: Tarnów – Tor Kartingowy - HALA „SPEED RACE”
ul. Kochanowskiego 30 - Teren Zakładów Mechanicznych
Kiedy: niedziela, 30 sierpnia 2009 roku
Start: godz. 9:00 - klasa szkolno-młodzieżowa

Zgłoszenia na zajęcia i zawody już trwają: wtorek – sobota od 15:00 do 22:00. Ilość miejsc jest ograniczona. Za okazaniem legitymacji szkolnej lub listy uczestników (wzrost uczestnika, co najmniej 140 cm). Zadanie realizowane przy wsparciu finansowym Gminy Miasta Tarnowa - Urzędu Miasta Tarnowa. Cieszące się dużym zainteresowaniem zajęcia i zawody o charakterze szkoleniowo-rekreacyjnym, łączą tematykę bezpieczeństwa z dobrą zabawą i pasjonującą rywalizacją. Zajęcia i zawody dla każdego w formie współzawodnictwa, który chce skonfrontować swój styl jazdy z zasadami prawidłowej techniki kierowania, mającymi bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Udział zapewne pozwoli uczestnikowi pewniej "poczuć się" za kierownicą i ułatwi podejmowanie właściwych decyzji w trudnych sytuacjach mogących wystąpić później na drodze.

Patronat honorowy: Pan Prezydent Miasta Tarnowa – Ryszard Ścigała

Organizatorzy i Partnerzy: Tarnowskie Towarzystwo Sportowo – Kulturalne K-Team, Urząd Miasta Tarnowa, Tor Kartingowy Speed Race Tarnów, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie, Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Sekcja Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, Zakłady Mechaniczne S.A., Azoty Tarnów S.A., Gładysz Racing Team, Autoryzowany Dealer VW Gładysz i Synowie.

O szczegóły można pytać na torze lub pod numerem telefonu: 660 541 231 lub 793 083 022.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy połączonej z ekscytującą rywalizacją!


Info: Organizatorzy

Komentarze...