Fu w Wall Street Bull - 3 lipca
access_time 2009-07-03 13:30:51
Już 3 lipca, w piątek, zapraszamy do klubu Wall Street Bull na koncert Fu.

Start: godzina 20:00

Bilety: przedsprzedaż - 15zł (Skateshop "Nervous" Krakowska 15)

W dniu koncertu 20 zł.

Podpisywanie plakatów i spotkanie z artystą w klubie.

Rezerwacja loży: 505-099-750 (przedsprzedaż 30zł, w dniu koncertu 50zł - 0,5L Wódki BOLS w prezencie).

Dla pierwszych 30 dziewczyn drinki gratis!

!!SPRAWDZ TO!! Fu - Retrospekcje (zapowiedź koncertów)

Support : Tarnowska scena

Fu ( Zip Skład, Zipera )

Fu z pewnością nie trzeba przedstawiać fanom polskiego hip hopu – to nietuzinkowa postać związana z legendą polskiej sceny - Zip Składem - oraz z Ziperą. Na swoim koncie ma 5 albumów solowych, 2 płyty z Ponem i Korasem jako Zipera, jeden album z Olsenem – członkiem ekipy WNB oraz płyte – klasyk : Zip Skład – " Chleb powszedni ".

Ambicją Fu jest stworzenie płyty zawierającej dużo bitów przygotowanych przez różnych producentów. Charakterystyczne dla Fu jest szybkie dynamiczne flow do szybkich podkładów w klasycznej hiphopowej stylistyce lub bitów opartych na raggowych brzmieniach. Typowe dla jego płyt jest bardzo mocne brzmienie, często przeplatane samplami z muzyki poważnej. Z projektu na projekt słychać, że Fu obrał dobrą drogę muzycznego rozwoju.

Jest on wszechstronnym raperem stawiającym sobie przeróżne wyzwania muzyczne, podobnie jest z jego tekstami, przez które stara się przekazać młodym ludziom prawdę o realiach, które go otaczają, w szczerych i prostych słowach. Tematy poruszane na jego płytach są odzwierciedleniem jego życia i punktu widzenia… Fu twierdzi, że "rap to sztuka władania życiem i sposób na wyładowanie swoich emocji twórczych, które oczywiście przynoszą ludziom korzyść i relaks.

3 lipca Fu zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty "Retrospekcje".

SZANUJEMY KONKURENCJE ZMIEŃMY SIĘ NA LEPSZE


Info: OrganizatorzyKomentarze...