Tragedia w Ryglicach - pieszy zginął na miejscu
access_time 2009-07-02 09:18:49
Do tragicznego wypadku drogowego doszło wczoraj na ul. Węgierskiej w Ryglicach. Kierujący samochodem marki Fiat Punto, 57 letni mieszkaniec Sosnowca potrącił pieszego, 75 letniego miejscowego, przechodzącego przez drogę. W wyniku uderzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Kierujący zjechał na pobocze, uderzył w drzewo, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Został jednak zatrzymany. Czuć było od niego woń alkoholu. W szpitalu pobrana została mu krew do badań.

Pozostałe informacje:

W Sieradzy 69 letnia mieszkanka miejscowości wpadła do studni wypełnionej wodą deszczową, kiedy próbowała odgonić lub wyciągnąć znajdującego się rejonie studni indyka. Kobieta poniosła śmierć w wyniku utonięcia. Przeprowadzone na miejscu czynności procesowe wykluczyły przyczynienie się do jej śmierci osób trzecich.

Ponad 1.5 promila alkoholu miał zatrzymany przez policjantów z komisariatu Tarnów Zachód na ul. Mościckiego w Tarnowie 25 letni mieszkaniec Ładnej. W tym stanie mężczyzna prowadził pojazd marki Ford Escort. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy, a jego pojazd odholowany został na policyjny parking.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...