Finisaż wystawy "Mistrz i uczeń"
access_time 2009-01-29 14:09:05
Już jutro, 30 stycznia, o godz. 18.00 w Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego odbędzie się finisaż wystawy prac uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie. Podczas spotkania odbędzie się również aukcja prac uczniów.

Aukcja będzie aukcją prac uczniów szkoły z malarstwa, tkaniny artystycznej, meblarstwa oraz studium konserwacji mebla i wyrobów snycerskich. Powstałe podczas plenerów oraz zajęć szkolnych prace malarskie, pejzaże, martwa natura, kopie malarstwa tablicowego, rzeźby niejednokrotnie były wyróżniane w konkursach i stanowią potwierdzenie uzdolnień i kreatywności młodych twórców.

Tradycją szkoły jest kształcenie młodzieży w specjalnościach: meblarstwo i tkactwo artystyczne. Podczas aukcji będzie możliwość zakupienia prac powstałych w ramach tych specjalności: mebli, miniatur komód, tkanin artystycznych, gobelinów. To interesująco zapowiadające się wydarzenie będzie dla wielu Tarnowian okazją do nabycia unikatowych przedmiotów.

Aukcję poprowadzi pan Grzegorz Janiszewski, pełnomocnik dyrektora Tarnowskiego Teatru ds. promocji i wizerunku.

Spotkanie uświetnią pokaz mody karnawałowej przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół Plastycznych, jak również pantomina w wykonaniu Michała Poręby, aktora teatru APRAPLA.

Zapraszamy!


Więcej informacji i zdjęcia prac wystawionych na aukcji można znaleźć na stronie www.zsp.tarnow.pl

Komentarze...