Kolejni pijani rodzice opiekujący się dziećmi
access_time 2009-01-26 09:46:26
W Tarnowie kolejny raz pijani rodzice opiekowali się swoimi dziećmi - zarówno ojciec jak i matka bylu pod wpływem alkoholu. W informacjach również o groźnym napadzie na taksówkarza w Radłowie.

W Tarnowie na ul. Azotowej 30-letni mężczyzna i jego 28-letnia żona sprawowali opiekę nad swoimi nieletnimi dziećmi w wieku: 1 miesiąc, 8 i 11 lat, będąc w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał ponad 1,7 promila alkoholu, kobieta ponad 2.5 promila. Najmłodsza dziewczynka trafiła do Domu Małego Dziecka w Tarnowie. Starszą dwójkę umieszczono u rodziny. Rodzicom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do groźnego rozboju doszło w miniony weekend w Radłowie. Sprawca jadący jako pasażer taksówki z Wietrzychowic do Radłowa, po zakończonym kursie wyciągnął z kieszeni kurtki nóż i grożąc jego użyciem zażądał od kierowcy wydania pieniędzy. Zastraszony taksówkarz oddał mu ok. 400 złotych. Następnie bandyta z wysiadł samochodu i oddalił się w nieznanym kierunku. Dzięki intensywnej pracy policjantów z komisariatu Tarnów Zachód i KP Żabno bandyta został zatrzymany. Ma 27 lat i jest mieszkańcem podtarnowskiej miejscowości.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...