Spotkanie z Wojciechem Cejrowskim - 29 stycznia - SPOTKANIE ODWOŁANE
access_time 2009-01-26 11:24:44
W najbliższy czwartek, 29 stycznia w MCK gościć będzie Wojciech Cejrowski. Podróżnik będzie pokazywał najnowsze zdjęcia i opowiadał o ostatnich podróżach, będzie też szansa zakupu książek podpisywanych przez autora. Jak czytamy na oficjalnej stronie Wojciecha Cejrowskiego, spotkanie w Tarnowie zostało odwołane.

Na oficjalnej stronie czytamy informację: "UWAGA: Z przykrością odwołujemy spotkania z WC w Tarnowie z dn. 29.01. z powodów niezależnych od WC.... Chetnych zapraszamy na spotkanie w Rzeszowie w dniu 28.01. Będą honorowane bilety z Tarnowa." Organizator Agencja Artstyczna Art Projekt informuje, że pieniądze za bilety zwraca kasa MCK.

Info: www.cejrowski.com

W programie:

- spotkanie z podróżnikiem,
- pokaz nowych slajdów,
- możliwość zakupu książek Wojciecha Cejrowskiego, które autor po spotkaniu będzie podpisywał,
- możliwość zakupu Yerba Mate oraz akcesoriów do jej zaparzania.

WOJCIECH CEJROWSKI (rocznik 1964) - podróżnik, poszukiwacz ginących plemion Amazonii, osobowość telewizyjna, popularny dziennikarz radiowy. Wojciech Cejrowski to również artysta kabaretowy (sam o sobie mówi: jestem komediant), pisarz i publicysta, satyryk - gorący krytyk biurokracji i socjalizmu. Jest także krytykiem muzycznym (jestem po prostu osłuchany), fotografikiem ...a z zawodu cieślą.

Cokolwiek robi - zawsze z pasją. Jest gorący, ostry, wyrazisty i do szpiku kości bezkompromisowy - dla jednych to zaleta, dla innych największa jego wada. Szczodry w krytyce. Oszczędny w pochwałach. Wolisz, żeby był twoim entuzjastą, niż przeciwnikiem. Ale warto go mieć nawet za przeciwnika, bo to godny przeciwnik - nieustępliwy, wymagający, walczy do końca, ale gdy ci się uda go pokonać, w pełni czujesz smak zwycięstwa.

29 stycznia godz. 19.00 Duża Scena MCK - spotkanie z Wojciechem Cejrowskim
Cena biletu: 38 zł
Sekretariat MCK (014) 633 46 00
Rezerwacja (014) 633 46 21


Info: www.mck.tarnow.pl

Komentarze...