"Estrada Młodych" w Sali Lustrzanej
access_time 2009-04-15 19:16:05
Centrum Paderewskiego Tarnów – Kąśna Dolna zaprasza na koncert wokalny Estrada Młodych, który jest cyklem służącym promocji młodych, utalentowanych muzyków, nie tylko artystów tarnowskich, ale także ich utalentowanych kolegów z innych ośrodków muzycznych. Wstęp na koncert jest wolny.

Koncert jest ideą wynikającą z realizacji statutowej działalności Centrum polegającej na tworzeniu młodym artystom warunków do rozwoju i prezentacji osiągnięć twórczych. W koncercie wystąpią uczniowie oraz absolwenci Zespołu Szkół Muzycznych im. J. I. Paderewskiego w Tarnowie.

W programie koncertu usłyszymy Pieśni Sefardyjskie, Pieśni hiszpańskich Żydów, utwory MOTION TRIO, J. Miltona, U. Shera, N. Brodskiego, J. Bocka i innych znakomitych kompozytorów.

Początek koncertu w sobotę 17 kwietnia 2009 rok o godzinie 18.00 w Sali Lustrzanej w Tarnowie. Wstęp wolny. Dodatkowe informacje: Centrum Paderewskiego Tarnów – Kąśna Dolna, ul. Rynek 9 lub pod numerami tel.: (014) 621 09 21, (014) 689 90 08 oraz na stronie internetowej: www.paderewski.tarnow.pl.

Komentarze...