Przegląd prasy
access_time 2008-10-31 18:16:50
Przegląd prasy z dzisiejszego dnia - o czym pisze dzisiejsza Gazeta Krakowska oraz Dziennik Polski.

Lokalnie

Gazeta Krakowska 31.10.2008

Dzisiejsza Krakowska pisze oczywiście o wczorajszej wizycie Prezdydenta RP w Tarnowie. Dodatkowo czytamy o dalszym pobycie Lecha Kaczyńskiego w Krakowie, gdzie zatrzymał się w hotelu Sheraton. W dodatku tarnowskim znajdziemy specjalne informacje poświęcone jutrzejszemu Świętu - jak bezpiecznie i szybko dojechać na cmentarze oraz jak kursować będą autobusy specjalne. W dodatku obszerne wspomnienie z 1918 roku i opis działań niepodległościowych w Tarnowie - to wszystko w artykule "Jak to było 90 lat temu".
W dzisiejszym wydaniu opis kolejnej fazy sporu w Zakładach Mechanicznych - gazeta pisze, że lada dzień w Zakładach Mechanicznych prawdopodobnie odbędzie się strajk ostrzegawczy - tak wynika z referendum strajkowego przeprowadzonego na terenie zakładów.

Dziennik Polski 31.10.2008

Strajk w Zakładach Mechanicznych to również jeden z głównych tematów w dzisiejszym tarnowskim dodatku do Dziennika Polskiego. W artykule "Załoga chce strajkować" czytamy o rezultatach przeprowadzonego referendum oraz co na to mówią obie strony sporu.
Dziennik pisze także o odsłonięcie tablicy Tertila w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie. Przy okazji wczorajszych uroczystości została tam odsłonięta tablica nowego patrona szkoły - Tadeusza Tertila.

Komentarze...