Wystawa i album Towarzystwa Fotograficznego "POZYTYWNI"
access_time 2008-10-20 14:45:57
Już w piątek, 24 października żabnieńskie Towarzystwo Fotograficzne POZYTYWni zaprezentuje wystawę zdjęć, a także album fotograficzny, które są rezultatem ich ostatnich prac.

Prace członków Towarzystwa Fotograficznego trwały ponad pół roku. Zaczęło się od złożenia wniosku do Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności, która przyznała grant finansowy z programu Działaj Lokalnie VI na realizację zadania "Nasze czasy- przyszłe wspomnienie- dokumentacja fotograficzna rzeczywistości nam bliskiej". W założeniach było kilkanaście warsztatów, zarówno plenerowych jak i "przy komputerze". Rezultatem działania są fotografie 22 autorów, którzy zdecydowali się popracować nad wyszukaniem i zatrzymaniem na zdjęciu pięknych zakątków gminy Żabno.

W piątek, 24 października o godz. 18.00, w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie będzie można obejrzeć rezultaty tych poszukiwań. Dodatkową atrakcją będzie możliwość otrzymania albumu fotograficznego podsumowującego całość prac, gdzie znajduje się ponad pięćdziesiąt fotografii opatrzonych podpisami w języku polskim, niemieckim i angielskim. Podczas wystawy, na której zawiśnie blisko setka zdjęć będzie również można posłuchać koncertu muzycznego, a także obejrzeć film z realizacji projektu nakręcony przez członków Towarzystwa.

Komentarze...