Piłkarskie Eliminacje Mistrzostw Polski w Tarnowie!
access_time 2008-10-22 14:10:48
25 października (sobota), o godz. 9.00, na hali TOSiR-u startują pierwszy raz w historii miasta Tarnowa eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U19 w futsalu. Organizatorem jest PUKS Hesed Tarnów. W imprezie wezmą udział drużyny z Małopolski i Podkarpacia. Walka o dwa premiowane awansem miejsca do finału w Bielsku-Białej 6 grudnia będzie okraszona występami grupy akrobatycznej „74 Team" oraz pokazem cheerleaders z formacji HONEY działającej przy Gimnazjum nr 11 w Tarnowie.

Wchodzimy w finalny etap przygotowań drużyny do turnieju - mówi trener PUKS Hesed Jakub Drwal- przed nami jeszcze kilka sparingów i czeka nas niezwykle ciężka przeprawa. Nie jesteśmy faworytem i w tym widzę nasz atut. Mamy bardzo młodą drużynę, która za parę lat może stanowić siłę tarnowskiego futsalu.

Zawody rozpocznie mecz Renexu Grajów z ZiS Gaszyńskimi Kraków. Bardzo ciekawy mecz - kontynuuje szkoleniowiec Hesedu- myślę, że będzie to spektakl walki oraz koncentracji. To dwie drużyny, które na mapie futsalowej odgrywają ważną rolę. Kibiców, zatem gorąco zachęcam do obejrzenia tego spotkania.

Drugim meczem turnieju będzie rywalizacja tarnowskiej ekipy z Polonią Przemyśl.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania.Komentarze...