Turniej z okazji 80-lecia ZKS "Unia" Tarnów
access_time 2008-10-15 09:47:57
Bardzo ciekawie zapowiada się halowy turniej piłki nożnej, który zorganizowany będzie z okazji jubileuszu 80-lecia Zakładowego Klubu Sportowego "Unia" Tarnów. Emocji nie powinno zabraknąć tym bardziej, że turniej będzie miał dość mocną obsadę.

Turniej odbędzie się 22 listopada (sobota) w hali widowiskowo - sportowej "Jaskółka".

Udział w turnieju potwierdziły I ligowe zespoły Górnika Łęczna, Motoru Lublin, Kmity Zabierzów. Stawkę turnieju uzupełnią ekipy, których nazwy są również rozpoznawalne przez kibiców piłki nożnej : KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Resovii Rzeszów, Siarki Tarnobrzeg, Karpat Krosno oraz gospodarzy tarnowskiej Unii.

Początek turnieju zaplanowany jest na godzinę 9:45 natomiast mecz finałowy odbędzie się około godziny 17:00.

Zespoły rywalizować będą w dwóch grupach w meczach 2 x 12 minut. Po zakończeniu gier eliminacyjnych zespoły, które wywalczą drugie miejsca w swoich grupach spotkają się w meczu o III miejsce natomiast w finale spotkają się najlepsze zespołu obu grup turnieju.

Zakończenie turnieju nie będzie końcem sportowych emocji. Wiele wskazuje, że po uroczystej dekoracji zespołów odbędzie się jeszcze pokazowy mecz futsalu. Klubowi działacze oraz przedstawiciele Tarnowskiej Ligi Futsalu starają się aby doszło do futsalowych derbów południa w których rywalizować będzie reprezentacja Tarnowa z reprezentacją Rzeszowa.

Podczas cołodziennego turnieju można będzie również zakupić klubowe gadżety. Organizatorzy mają zadbać również o gastronomię dla kibiców, którzy zamierzaja przez cały dzień oglądać piłkarskie zmagania.


Info: ZKS Unia Tarnów

Komentarze...