"Ażurowe Jajo z Herbem Tarnowa" hitem w Brukseli
access_time 2008-10-13 14:21:29
W Brukseli odbyły się Europejskie Targi Pamiątek, Prezentów i Wystroju Wnętrz EUROPACADO. Wśród ekspozycji prezentowanych na Polskim Stoisku Narodowym nie zabrakło tarnowskiego akcentu.

Według Polskiej Organizacji Turystycznej - Ośrodek w Brukseli, który to organizował polskie stoisko "Ażurowe Jajo z Herbem Tarnowa" pani Doroty Pacanowskiej, ażurowe jaja cieszyły sie ogromnym powodzeniem i przyciągały wielu zwiedzających. Być może już niedługo w jednej z brukselskich galerii będzie można zakupić tarnowską pamiątkę!

Celem prezentacji pamiątek na targach było uhonorowanie finalistów i wyróżnionych w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej, dzięki którym wiele polskich regionów zyskuje ładne pamiątki dla turystów odwiedzających ich okolice. Targi EUROPACADO, w których udział wzięło 738 wystawców z Europy i świata odwiedziło 18 000 osób.

"Ażurowe Jajo z Herbem Tarnowa" zostały w tym roku wyróżnione w tegorocznej edycji konkursu "Pamiątka Turystyczna z regionu" a zgłoszone zostało do konkursu przez tarnowski magistrat i Tarnowskie Centrum Informacji.


Info: Tarnowskie Centrum Informacji

Komentarze...