!!! Ibiza – Last Minute w ALFA Club !!! – KONKURS!
access_time 2008-10-17 08:30:10
Już w piątek – 17 października, ALFA Club zaprasza na wielkie muzyczne wydarzenie. Tej nocy, w klubie przy ul. Staszica 3 wystąpi jeden z najlepszych hiszpańskich DJ-ów, rezydent słynnego klubu „Space” na Ibizie – Tino Morgado !!! Rozwiązanie konkursu!
Cały line-up przedstawia się następująco:

Tino Morgado (Ibiza/Hiszpania) – pochodzący z hiszpańskiej Sewilli DJ, w ciągu prawie 10-letniej muzycznej kariery, odwiedził setki klubów w Europie i na świecie. Regularnie grywa w najbardziej znanych europejskich lokalach,(„Fabric”, „El Divino”, „Privilege”) z gwiazdami muzyki klubowej, takimi jak: Funkagenda, Axwell czy Kurd Maverick. Obecnie spełniło się też jedno z Jego marzeń i został rezydentem jednego z najlepszych klubów na świecie – klubu „Space na Ibizie”.

CybeR (Kraków) – założyciel krakowskiej PromoAgency, DJ i promotor. Organizator wielu udanych eventów i projektów muzycznych, na które zapraszał najlepszych polskich i zagranicznych DJ-ów. Obecnie jest rezydentem klubu „Enso” w Krakowie, który jest w ścisłej czołówce mapy klubowej tego miasta.

Tom Divine (Kraków) - DJ i promotor również związany z krakowską PromoAgency. Współpracuje ze wszystkimi liczącymi się klubami, zarówno w Krakowie, jak i w całej Polsce. W Jego setach dominuje szeroko pojęta muzyka house (poczynając od vocalu, przez funkowe brzmienia idąc, kończąc na electro).

Zagrają też rezydenci klubu: Sparco i Double B.

Data: 17 październik (piątek)
Wstęp: 8 zł
Rezerwacje loży: 515-262-674
Info: www.alfaclub24.pl

Sponsorem imprezy jest: Multimedia Polska / Patronat: tarnow.net.pl

Konkurs!!!

Osoby, które wygrały wejściówki na dzisiejszą imprezę to:

1. Anna Czeszyk,
2. Jarosław Gancarz,
3. Małgorzata Smętek.
Komentarze...