Europejski Dzień Pracy 2008 w Małopolsce
access_time 2008-10-10 13:14:27
15 października (środa) w Krakowie, Tarnowie oraz Nowym Sączu obchodzony będzie Europejski Dzień Pracy . Wydarzenie potrwa od godziny 10.00 do 18.00. Wstęp bezpłatny. Organizatorem przedsięwzięcia jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Zespoły Zamiejscowe w Nowym Sączu i Tarnowie, we współpracy z siecią EURES publicznych służb zatrudnienia, Wojewódzką Biblioteka Publiczną w Krakowie, Miejską Biblioteką Publiczną w Tarnowie oraz Sądecką Biblioteką Publiczną.Na odwiedzających będą czekały m. in. stoiska wystawiennicze z udziałem: pracodawców małopolskich, krajowych i międzynarodowych z branż takich jak: budownictwo, finanse i ubezpieczenia, administracja publiczna, obrona narodowa, turystyka i rekreacja, handel i inne. Będą też stoiska wystawiennicze z udziałem: instytucji rynku pracy, szkoleń, edukacji, Powiatowych Urzędów Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Narodowego Funduszu Zdrowia. Informacji będą udzielali również doradcy EURES (Europejskich Służb Zatrudnienia), z takich krajów jak Dania, Holandia, Czechy, Austria, Bułgaria oraz Polska. Zorganizowane zostaną także warsztaty dotyczące poruszania się po europejskim rynku pracy.

Europejski Dzień Pracy - Tarnów, al. Solidarności 5-9 (siedziba Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Zespół Zamiejscowy w Tarnowie)

Chcesz przygotować się do Europejskiego Dnia Pracy skontaktuj się z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Tarnowie lub Nowym Sączu. Wspólnie z doradcą zawodowym przygotuj dokumenty aplikacyjne lub zapisz się na warsztaty i weź udział w symulacjach rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. Zdobyte umiejętności wykorzystasz nie tylko 15 października podczas Europejskiego dnia Pracy 2008 w Małopolsce, ale także na swojej dalszej ścieżce kariery zawodowej.

Zapisy: Tarnów, Al. Solidarności 5-9; tel.: 014 62 69 940 ciz.tarnow@wup-krakow.pl

Więcej informacji o usługach Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie znajdziesz na stronie www.wup-krakow.pl.

Szczegółowe informacje i aktualności na temat Europejskiego Dnia Pracy 2008 w Małopolsce znajdziesz na stronie www.edp2008.wup-krakow.pl.

WSTĘP WOLNY, ZAJĘCIA BEZPŁATNE !!!!

Komentarze...