"Moja córka, moja miłość" - 14 listopada w MCK
access_time 2008-11-10 15:42:27
14 listopada o godz. 10.30, spektakl "Moja córka, moja miłość" w reż. Remigiusza Cabana. Sztuka jest wystawiana w ramach projektu "Bliżej sztuki-bliżej siebie" skierowanego do młodzieży szkół gimnazjalnych, studentów.

Przedstawiamy kolejną odsłonę projektu artystycznego "Bliżej sztuki - bliżej siebie". Tym razem na Scenie Artystycznej Mościckiego Centrum Kultury w Tarnowie spektakl Jean-Clauda Sussfelda "Moja córka, moja miłość" w reż. Remigiusza Cabana. Spektakl skierowany jest do młodzieży szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów.

"Moja córka moja miłość" - sztuka współczesnego dramaturga i scenarzysty francuskiego, utrzymana w konwencji psychologicznego thrillera, to jednocześnie przejmujące studium stosunków rodzinnych. Nadmierna, drastycznie zaborcza miłość ojca doprowadziła przed laty do tragedii, z którą rodzice nie potrafią się pogodzić. Gdy w ich domu przypadkiem pojawia się nieznajoma dziewczyna, biorą ją za dawno zaginioną córkę. Dziewczyna jednak zaprzecza, jakoby łączyły ich jakieś więzy rodzinne. Tak rozpoczyna się pasjonujący, pełen zaskakujących zwrotów akcji proces dochodzenia do prawdy.Reżyseria: Remigiusz Caban
Obsada: Barbara Napieraj, Piotr Napieraj, Jagoda Pietruszkówna
Scenografia: Krzysztof Szczęsny
Muzyka: Adam Słowik

14 listopada, godz. 10. 30 Scena Artystyczna MCK
Cena biletu: 15 zł.


Rezerwacja do 13 listopada:

Sekretariat MCK (014) 633 46 00
Rezerwacja (014) 633 46 21

Zapraszamy na spektakl


www.mck.tarnow.pl

Komentarze...