Udaremnione włamanie do szkoły
access_time 2008-08-18 10:09:15
Policjanci z Komisariatu Tarnów-Centrum udaremnili włamanie do Szkoły Społecznej w Tarnowie przy ul. Gumniskiej. W weekend doszło również do wypadku drogowego w Bogumiłowicach.

Policjanci z Komisariatu Tarnów-Centrum udaremnili włamanie do Szkoły Społecznej w Tarnowie przy ul. Gumniskiej. 18 letni mieszkaniec Tarnowa został zatrzymany przez policyjny patrol, w momencie kiedy usiłował dostać się wraz z drugim, nieznanym sprawcą do wnętrza szkoły, wyłamując zamki w bocznych drzwiach budynku. Młody tarnowianin znieważył ponadto zatrzymujących go stróżów prawa wulgarnymi epitetami. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania drugiego sprawcy.

Do wypadku drogowego doszło w miejscowości Bogumiłowice. Kierujący samochodem marki Opel Astra, 55 letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego jadąc drogą W 975 w kierunku Wierzchosławic, na wysokości skrzyżowania z miejscowością Mikołajowice, w celu uniknięcia zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku ruchu nieznanym pojazdem, zaczął gwałtownie hamować, zjeżdżając z drogi na prawe pobocze i uderzając w przydrożny słup oświetleniowy. Nieznany pojazd odjechał z miejsca zdarzenia, natomiast pasażerka Opla, 24 letnia mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego ze złamaniem kości przedramieniowej prawej ręki została zabrana do szpitala, skąd po udzieleniu pomocy medycznej zwolniono ją do domu.

W Tarnowie przy ul. Słonecznej, nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę pokrzywdzonego zmieniającego koło w samochodzie i ukradł z wnętrza pojazdu portfel z pieniędzmi w kwocie 17 tysięcy złotych oraz prawo jazdy na szkodę mieszkańca Lipin.

Komentarze...