SuperOes o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa - 14 czerwiec - sobota
access_time 2008-06-11 09:06:05
Auto Moto Klub Tarnowski zaprasza chętnych kierowców-amatorów oraz kibiców na SuperOes Tarnowski o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

Impreza rozgrywana w ramach Dni Tarnowa odbędzie się 14 czerwca (sobota) w Tarnowie na ul. Starodąbrowskiej. Trasa próby będzie przebiegać m.in. przez rondo na ul. Starodąbrowskiej.

Start zawodów planowany jest na godzinę 11.00, a zapisy i badanie techniczne odbędą się w godz. 9:00-10:00 na Stacji Kontroli pojazdów "Maciołek SAP",Tarnów, ul. Zbylitowska 76.

Wpisowe: do 10 czerwca przelewem - 30 zł, lub na miejscu imprezy - 50 zł.

Aby wystartować w Supersprincie wystarczy posiadać sprawny samochód, ważne ubezpieczenie OC, badanie techniczne, prawo jazdy i kask dla kierowcy i pilota.

Wyposażenie samochodu musi być zgodne z przepisami "Prawo o ruchu drogowym". Obowiązkowe posiadanie ubezpieczenia OC (NW zalecane). Wymagane aktualne prawo jazdy kierowcy oraz ważny dowód rejestracyjny pojazdu. Organizator w uzasadnionych przypadkach zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia badania technicznego pojazdu zgodnego z regulaminem ramowym KJS.

Każdy ze startujących będzie miał do pokonania 2 lub 3 przejazdy (uzależnione od ilości zawodników).

Ze względu na ograniczoną liczbę zgłoszeń do 50 załóg prosimy o zgłaszanie się mailem na adres: amktarnow@poczta.onet.pl, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy będą prowadzone również w dniu zawodów, lecz zgłoszenia mailowe mają pierwszeństwo.

Komentarze...