ISKRA – Tarnovia…0:2
access_time 2008-03-31 18:39:51
W niedzielę 30 marca 2008 roku na boisku przy ul. Krzyskiej o godzinie 14:00 odbył się mecz pomiędzy miejscową Iskrą a Tarnovią w ramach rywalizacji o ligowe punkty tarnowskiej okręgówki.

Przypomnijmy, iż w tabeli VI ligi naszego okręgu „Iskra Tarnów” z dorobkiem 21 punktów zajmuje 10-te  miejsce i o 4 punkty wyprzedza 13-tą „Tarnovię”.

Piłkarskiej rywalizacji towarzyszyły ogromne emocje, zarówno ze strony graczy „Tarnovi” jak „Iskry” -  obie drużyny walczą o ligowy byt.

Zespoły wyszły na murawę w bojowym nastroju, by zdobyć wymarzone punkty w tabeli. Kibice zajęli miejsca na trybunach. Po prezentacji obu drużyn, rozległ się pierwszy gwizdek, sygnalizujący rozpoczęcie meczu.

Walka była zacięta. W ferworze walki obydwu zespołów, pierwszą piłkę umieścił w siatce piłkarz  „Tarnovi”. Do końca pierwszej połowy meczu wynik nie uległ zmianie- 1:0.

Po przerwie w drużynę „Iskry” wstąpiły nowe siły i rozegrały kilka niebezpiecznych dla drużyny „Tarnovii” akcji. Niestety, żadna z nich nie zakończyła się bramką. Następnie „Tarnovia” rozpoczęła swój plan ataku – czego skutkiem było podwyższenie wyniku na 2:0.

Druga połowa meczu była zacięta i towarzyszyło jej wiele fauli. Sędziowski gwizdek nie miał odpoczynku – po jednym z starć pojawiła się żółta kartka dla zawodnika „Iskry”.

Mecz  pełen emocji, zakończył się wynikiem 2:0 dla drużyny „Tarnovii”.

Tekst i fotografia : Kamil Zyznar – kamilzyznar@tarnow.net.pl