Osiemnaście lat minęło - Habakuk w TCK
access_time 2008-03-15 22:33:49
Pod takim hasłem urodzinowej trasy koncertowej wystąpił w Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury „pełnoletni” już zespół grający muzykę reggae, czyli Habakuk.
fot. Michał StańczykJak przystało na gwiazdę – to nie ona się spóźnia, tylko to ludzie przyszli zbyt wcześnie, także drobny poślizg można jej wybaczyć. W końcu koncert w Tarnowie odbył się z okazji osiemnastolecia istnienia grupy i promował najnowszą, dziesiątą (wliczając reedycję, winylową i dvd), płytę zatytułowaną „Family Front”, która już wkrótce trafi na półki sklepów muzycznych.

Tarnowianie, zgromadzeni w Piwnicach TCK, utworzyli piękny tłum, bujający się równo i zgodnie w rytm muzyki reggae. A taki widok do codziennych i zwyczajnych z pewnością nie należy. Głównie dlatego można ten koncert uznać za udany. Tylko nieliczni stali pod ścianą, niejako kontemplujący tekst i muzykę zespołu Habakuk, która przecież jest nie tylko do poskakania. Podsumowując, zespół, którego nazwa oznacza jadalną roślinę, zrobił kawał dobrej roboty w Piwnicach TCK

tekst: Paulina Mróz
fot. Michał Stańczyk kontakt: michalstanczyk(at)tarnow.net.pl
Komentarze...