Tradycyjny przedświąteczny żurek w Niedzielę Palmową
access_time 2008-03-13 08:41:27
W Niedzielę Palmową (16 marca) tarnowska Fundacja "Kromka Chleba" serdecznie zaprasza wszystkich tarnowian na tradycyjny przedświąteczny żurek. Kilka tysięcy porcji przygotuje restauracja Pasaż, a zebranych będzie częstować prezes fundacji, Anna Czech.

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta na miskę zupy i chwilę rozmowy. Choć naszym głównym statutowym celem jest niesienie pomocy osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, przedświąteczne akcje kierowane są do wszystkich tarnowian i mieszkańców regionu. Chodzi o to, byśmy przystanęli na chwilę mimo wiru przedświątecznych przygotowań, spotkali się i złożyli sobie życzenia - mówi prezes Anna Czech. - Dlatego zapraszam wszystkich młodszych i starszych, seniorów i dzieci.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00 na tarnowskim Rynku.

Natomiast w każdy czwartek marca i kwietnia w siedzibie Uniwersytetu III Wieku przy pl. Kazimierza 5 wolontariusze "Kromki Chleba" pomagają wypełniać PIT-y. Dyżury trwają 2 godziny - od 15.00 do 17.00. - Jednocześnie prosimy o przekazywanie 1 procenta podatku - mówi prezes Fundacji Anna Czech. - W tym roku jest nam to szczególnie pootrzebne, bo dotacja z urzędu miasta została nam obcięta o połowę.

Komentarze...