Ruszają zapisy na półkolonie
access_time 2008-03-12 10:25:57
Od 12 marca w tarnowskich szkołach można już zapisywać dzieci na półkolonie organizowane w okresie wakacji. Zapisy potrwają do końca maja, za udział dziecka w półkolonii rodzice zapłacą 80 złotych.

Tarnowski samorząd przygotowuje już akcję letniego wypoczynku dzieci, które wakacje spędzać będą w Tarnowie. W kilkunastu tarnowskich szkołach odbywać się będą półkolonie dla dzieci, terminy poszczególnych turnusów zaplanowano w taki sposób, by zajęcia rozpoczęły się jeszcze w czerwcu, a zakończyły 14 sierpnia.

12 marca w szkołach ruszają zapisy do udziału w półkoloniach. Organizatorzy - Urząd Miasta Tarnowa - zapewniają opiekę w godzinach od 7. do 16., drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz atrakcyjny program, na który złożą się m.in. zajęcia na krytej pływalni TOSiR i otwartych pływalniach TOSiR i ZKS „Unia”, wspinaczka sportowa, tenis ziemny, strzelectwo sportowe, gry i zabawy rekreacyjne w Wakacyjnej Olimpiadzie Sportowej, przejażdżki konne w Stadzie Ogierów w Klikowej, wycieczki krajoznawcze oraz zajęcia plastyczne, komputerowe, zabawy i konkursy edukacyjne.

Odpłatność rodziców za jeden turnus wyniesie 80 złotych. Zapisy potrwają do końca maja.

Komentarze...