Zwycięstwo Unii
access_time 2008-03-01 22:17:04
Dzisiaj w Tuchowie Unia Tarnów wygrała z miejscową Tuchovią 4-0 w meczu Pucharu Polski na szczeblu TOZPN. Spotkanie było, dla obu zespołów okazją do sprawdzenia dyspozycji przed zbliżającą się inauguracją rozgrywek. We wtorek „Jaskółki” czeka sparing z III-ligową Resovią Rzeszów, a także „Piłkarska Gala” w hali „Jaskółka”.
Piłkarzom przyszło grać w nienajlepszej pogodzie. Unia kontrolowała wydarzenia na boisku. Pierwszą bramkę zdobył nowy nabytek tarnowian, zawodnik KSZO Ostrowiec Przemysław Ryński. Chwilę później do własnej siatki trafił Grzebień. Po przerwie padły kolejne bramki. Na listę strzelców wpisali się Łukasz Popiela i Drozdowicz. Tarnowianie awansowali do kolejnej rundy.

W tygodniu dopełniono wszystkie formalności związane z transferem Tomasza Libery. Zawodnik został wypożyczony z Glinika Golice do końca rundy wiosennej. Powinien stanowić silny punkt drużyny.

W najbliższy wtorek (4 marca) o godz. 18:00, w hali „Jaskółka” odbędzie się prezentacja zespołu Unii Tarnów połączona z występami artystycznymi. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
(MP)
Komentarze...