II Runda KARTING GRAND PRIX
access_time 2008-02-26 10:27:10
Zgłoszenia do II Rundy potrwają od środy do soboty w godz. 12.00 - 20.00. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II Rundzie cieszącego się coraz większą popularnością KARTING GRAND PRIX.

II runda w sezonie 2008 zawodów kartingowych dla amatorów z cyklu GRAND PRIX propagująca bezpieczeństwo w ruchu drogowym pod hasłem "Przez zabawę do bezpieczeństwa".

Jest to impreza o charakterze szkoleniowo - rekreacyjnym, łącząca tematykę bezpieczeństwa z dobrą zabawą i pasjonującą rywalizacją.

Celem imprezy jest doskonalenie umiejętności i techniki jazdy, popularyzacja sportu kartingowego i rozwój sportowych talentów, rozwijanie kultury poruszania się i bezpiecznego zachowania na drodze, promocja aktywnych form wypoczynku i sportowego trybu życia, integracja środowiska akademickiego z uczniowskim oraz mieszkańcami naszego regionu.

Organizatorami KARTING GRAND PRIX są: Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Miasta Tarnowa "LELIWA", K-TEAM s.c. Tarnów. Patronat: Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała

MIEJSCE: TARNÓW - TOR KARTINGOWY - HALA "SPEED RACE"
ul. Kochanowskiego 30 - Teren Zakładów Mechanicznych
KIEDY: niedziela, 2 marca 2008 roku
START: godz. 9:00 - klasa młodzik, junior, godz. 12:00 - klasa open


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY POŁĄCZONEJ Z EKSCYTUJĄCĄ RYWALIZACJĄ!!!


Wszelkie dodatkowe info: www.gokarty.is.net.pl

Komentarze...