SIATKÓWKA III LIGA KOBIET - Coraz bliżej podium
access_time 2008-02-19 09:05:56
13 luty okazał się dla tarnowskich siatkarek szczęśliwym dniem. Po długiej podróży pokonały one Sandecję I b Nowy Sącz 3:1. Przedstawiamy zdjęcia ze spotkania.

W pierwszym secie tarnowianki pozwoliły rywalkom uzyskać dużą przewagę punktową, której do końca seta nie udało się niestety zniwelować. W drugim i trzecim secie zawodniczki Jedynki przypomniały sobie, że potrafią bardzo skutecznie atakować i bronić, a ostatni set zagrały koncertowo. Jakby jeszcze im było mało Sylwia Styrkowiec po wspaniałym rozegraniu Agaty Mróz na „wyczyszczonej siatce” wbiła rywalkom siatkarskiego gwoździa.

Na wyróżnienie zasłużyła w/w Sylwia Styrkowiec, która w meczu zdobyła 20 punktów, a także Ewa Stolarz, która dzięki swojej postawie, waleczności wyasekurowała 90% piłek.

W zespole Sandecji na wyróżnienie zasłużył cały zespół za waleczność, a dodatkowo zawodniczka z nr 13 Rylewicz Monika oraz nr 10 Sekuła Marzena za skuteczność w ataku.

Wygrana z Sandecją przybliżyła „Jedynkę” do pierwszej trójki w tabeli. Pozostały dwa ciężkie mecze za tydzień w Wieliczce i za 2 tygodnie u siebie z Kętami. Zapraszamy na ostatni mecz w sezonie w piątek 29 lutego o godz. 17.00 na hali I LO w Tarnowie.

Skład UKS „Jedynki” Tarnów: Kosałka Magdalena, Sysło Wioleta, Wieliczko Barbara, Batko Ewelina, Klaczek Katarzyna, Mróz Agata (kpt), Jachym Paulina (libero), Dolak Marzena, Stolarz Ewa, Zgórniak Olga, Styrkowiec Sylwia oraz Czerwony Monika
Trener: Urszula Świerczek

Skład „Sandecji” Ib Nowy Sącz: Cięciwa Klaudia, Cięciwa Anna, Bogacz Beata, Tomaszek Angelina, Kmiecik Alicja, Zielińska Agata, Zarazka Karolina, Sekuła Marzena, Tomczak Nicola (kpt), Kutta Katarzyna, Rylewicz Monika oraz Szczygieł Aleksandra (libero).
Trener: Wcześny Tadeusz

Zdjęcia ze spotkania w Nowym Sączu poniżej.