Unia Tarnów - Okocimski Brzesko 2:1 (film!)
access_time 2008-05-29 15:51:35
W środę (28 maja 2008 roku) na stadionie miejskim w Tarnowie-Mościcach o godzinie 20:00 rozegrany został mecz finałowy Pucharu Polski na szczeblu TOZPN. Zobacz na filmie to co działo się na stadionie "Jaskółek"

Po raz pierwszy od wielu lat środowe spotkanie odbyło się przy sztucznym oświetleniu, a na trybunach Stadionu Miejskiego zasiadło około 2500 osób.

Walka o wygraną toczyła się do samego końca. Już po pierwszych minutach drużyna z Brzeska wysunęła się na prowadzenie. Strzelcami bramek podczas meczu byli: Matras dla Okocimskiego (w 22 minucie) oraz Witek (43 min.) i Fryś (64 min.) dla Unii.

Puchar wręczył zwycięskiej drużynie były Senator RP Józef Sztorc, wciąż szefujący Tarnowskiemu Okręgowemu Związkowi Piłki Nożnej.

Unia zagrała w składzie: Libera - Marciniec (46, Maciosek), D.Bartkowski, D.Popiela, Pawlak - Radliński, Węgrzyn (76, Hajduk), Wstępnik (46, Ł.Bartkowski), Fryś - Żaba, Witek (84, Drozdowicz).