Zatrzymani w sprawie papierosów bez polskich znaków akcyzy
access_time 2007-12-18 13:29:51
O papierosach bez polskich znaków akcyzy, o kolizji na ul. Szkotnik spowodowanej przez pijanego kierowcę oraz kradzieży dokonanej w sklepie przez czwórkę siedemnastolatków.

Policjanci ruchu drogowego w Zbylitowskiej Górze na trasie K4 zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Chrysler, którym poruszali się 58-letni i 47-letni mężczyźni, mieszkańcy Lublina. W trakcie kontroli policjanci odnaleźli w samochodzie 2958 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Obu mężczyzn zatrzymano.

Do podobnego wydarzenia doszło w Tarnowie. Tym razem policjanci na jednym ze stoisk handlowych przy ul. Klikowskiej, prowadzonym przez kobietę narodowości ukraińskiej ujawnili 262 paczki papierosów bez znaków akcyzowych.


Pozostałe informacje policyjne :

Policjanci Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Tarnowie zatrzymali 52 letniego mężczyznę, mieszkańca Woli Radłowskiej, który w Tarnowie na ul. Szkotnik spowodował kolizję drogową. Kierując Oplem na skrzyżowaniu z ul. Szujskiego podczas omijania uderzył w stojący przed sygnalizacją świetlną samochód markiki Daewoo, którym kierował 31-letni mieszkaniec Tarnowa. Obu kierujących policjanci poddali badaniu na zawartość alkoholu. Okazało się, że kierowca Opla ma prawie 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowcy Opla zatrzymano prawo jazdy, a on sam trafił do aresztu.

Policjanci KP Tarnów-Centrum zatrzymali cztery młode osoby w wieku 17 lat (trzy dziewczyny i 1 chłopak), którzy w Tarnowie w Centrum Handlowym przy ul Błonie skradli różnego rodzaju artykuły spożywcze, odzież, kosmetyki i filmy DVD na łączną kwotę 495 zł. Skradzione rzeczy odzyskano i przekazano obsłudze sklepu. Zatrzymane na kradzieży osoby to mieszkańcy miejscowości Zwiernik, powiat dębicki. Wszystkie zatrzymane osoby niedawno ukończyły 17lat, więc odpowiedzą za swój czyn jak osoby dorosłe. Zostały zatrzymane w areszcie.

Komentarze...