Rockowe O!płateczki Wojtka Klicha.
access_time 2007-12-17 10:54:53
Ekstra propozycja dla fanów wieczorów z Wojtkiem Klichem. Niezmiennie wyjątkowy koncert kolęd, będący ewenementem w skali kraju (a może i świata). Koncert odbędzie się 25 grudnia 2007 (noc wigilijna) o godz. 1.30 .

Niezmiennie wyjątkowy koncert kolęd, będący ewenementem w skali kraju (a może i świata), rozpocznie się tradycyjnie w Wigilijną Noc 25 grudnia 2007, godz. 1.30- Piwnice TCK, Tarnów - Rynek 5


W każdą wigilijną Noc, nieprzerwanie od 1995r. w wypełnionych po brzegi Piwnicach TCK rozbrzmiewają kolędy i pastorałki w blues-rockowych aranżacjach. Również tegoroczne Święta Bożego Narodzenia nie obędą się bez „O!płateczków Rockowych Wojtka Klicha”, które nadadzą tej wyjątkowej nocy niepowtarzalnego klimatu.

Rockowe O!Płateczki to ziszczenie niepokornych marzeń Wojtka Klicha, który wymyślił sobie tę imprezę, datę i irracjonalną godzinę rozpoczęcia (bo któż o 1.30 w nocy odwiedza sale koncertowe?) i wszystko to od początku wypaliło! Od pierwszego koncertu O!Płateczki stały się imprezą kultową, nie do powtórzenia i (jak okazało się po edycji w której nagrywaliśmy płytę koncertową w tarnowskim teatrze) nie do przeniesienia. Mam wrażenie jest to rodzaj opłatka dla naszego środowiska muzycznego i jego wiernych sympatyków, którzy zjeżdżają z najodleglejszych miejsc na tę jedną noc by być razem ze swoim rodzinami i z tą jedyną, niezwykłą rodziną muzyków i fanów starego dobrego rocka…

(T.Kapturkiewicz)


W magiczną bożonarodzeniową Noc, muzycznymi opłatkami dzielić się będzie zespół w odświeżonym składzie:
Wojtek Klich- wokal, gitara
Piotr Wojtanowski „Quentin”- bas
Stanisław Migała- gitara
Krzysztof Krupa „Flipper”- perkusja oraz Goście.

Wszystkich, którym nie straszne jest nocne kolędowanie bardzo gorąco zapraszamy!
Bilety do nabycia WYŁĄCZNIE W PRZEDSPRZEDAŻY w cenie 20 zł w Biurze Obsługi TCK, Tarnów, Rynek 5 w godzinach od 8.00 do 18.00.

(Ilość miejsc ograniczona!)


Komentarze...