Otwarcie krytego toru kartingowego w Tarnowie i Świąteczne Zawody Kartingowe !!!
access_time 2007-12-15 10:37:58
W Tarnowie powstał kryty tor kartingowy - Hala "SPEED RACE". Powstało miejsce rekreacyjno-sportowe, w którym mieszkańcy mają okazję na niekonwencjonalną i fantastyczną przygodę, aktywne zagospodarowanie swojego wolnego czasu.

Tor znajduje się przy ul. Kochanowskiego 30 - Teren Zakładów Mechanicznych (ostatnia hala po prawej stronie - 600 m.od bramy wjazdowej ZM)

Na torze kartingowym można spędzić niezapomniane chwile w gronie przyjaciół, współpracowników, w czasie których można zobaczyć, w jaki sposób reagujemy w sytuacji ekstremalnej. Świetna zabawa dla wszystkich, połączona także z nauką właściwej techniki jazdy, która daje możliwość zapoznania się oraz kontakt dzieci od najmłodszych lat z pojazdami mechanicznymi.

Jazda gokartami ułatwia zrozumienie zagrożeń i wykształca umiejętności przewidywania, rozpoznawania i unikania sytuacji krytycznych mogących wystąpić później na drodze. Zdobyte umiejętności przez przyszłych kierowców podczas zabawy w karting, przekładają się później na rozsądną i bezpieczną jazdę samochodem.

Działania te mają na celu budowę nowej kultury bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz promowanie i upowszechnianie zasad rozważnego, kulturalnego i bezpiecznego zachowania na drodze jak i również zagospodarowanie wolnego czasu młodym ludziom, mieszkańcom naszego regionu.

Już dziś trwają eliminację do świątecznych zawodów kartingowych. Jutro (niedziela, 16.12.2007), o godzinie 10.00 nastąpi oficjalne otwarcie toru kartingowego - Hali "SPEED RACE". Następnie odbędzie się finał zawodów, którego zakończenie planuje się na godzinę 14.00.

Wszelkie szczegóły oraz regulamin na stronie : www.gokarty.is.net.pl

Komentarze...