Świąteczna akcja ubierania choinki dla dzieci, młodzieży, rodziców, babci i dziadków...
access_time 2007-12-14 14:12:38
Pałac Młodzieży w Tarnowie przygotował świąteczną akcję ubierania choinki. Ubieranie choinki rozpocznie się w czwartek, 20 grudnia, o godzinie 11.00 obok Pałacu Młodzieży ul. Piłsudskiego 24 (boisko sportowe obok sztucznego lodowiska).

„ Zielona choinka pachnący las,
zielone gałązki przystroić czas.
Zabłysną światełka w świąteczny dzień,
najmniejsza igiełka zachwyci Cię, zachwyci Cię...
Zielona choinka pachnący las,
zielone gałązki przystroić czas.
Niech nasza choinka w Świąteczny dzień,
i dzieciom i gościom podoba się, podoba się.”


Wielu naszych rodziców pamięta jeszcze zielone, pachnące lasem drzewko, rozświetlone migotliwymi ognikami świeczek, strojne w bombki i ozdoby, z gwiazdą betlejemską na wierzchołku. Wraz z pojawieniem się w naszych domach choinki zaczynały się kolejne święta Bożego Narodzenia - najpiękniejsze ze wszystkich rodzinnych uroczystości. Tak jest i dziś, choinka jest wciąż nieodzownym elementem świąt Bożego Narodzenia, wnoszącym do naszych domów nastrój spokoju, szczęścia i radości.

Aby przypomnieć tę tradycję, Pałac Młodzieży w Tarnowie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców miasta Tarnowa – tych dużych i tych całkiem malutkich, tych starszych i tych młodszych – na wspólne dekorowanie świątecznej choinki. Wystrojem drzewka może zająć się każdy, kto przyniesie ozdobę choinkową. Z pewnością nie zabraknie dobrej zabawy w świątecznym nastroju. Będzie wspólne śpiewanie kolęd, a na koniec zapalimy choinkowe światełka.

Ubieranie choinki rozpocznie się w czwartek, 20 grudnia, o godzinie 11.00 obok Pałacu Młodzieży ul. Piłsudskiego 24 (boisko sportowe obok sztucznego lodowiska).

Mamy nadzieję, że wspólne strojenie bożonarodzeniowego drzewka z naszą placówką na stałe wpisze się w tradycję przygotowań mieszkańców Tarnowa do świąt Bożego Narodzenia.

Liczymy na Państwa obecność i wszystkich serdecznie ZAPRASZAMY.


Info: Pałac Młodzieży w Tarnowie

Komentarze...