Będzie „Kolacja za kolację” - 1000 od Roberta Wardzały
access_time 2007-12-13 13:43:01
Tysiąc złotych przekaże radny – żużlowiec Robert Wardzała organizatorom Wieczerzy Wigilijnej dla bezdomnych z Tarnowa i okolic. Pieniądze pochodzą z telefonicznej licytacji nietypowego produktu – spotkania ze sportowcem, które odbędzie się w najbliższy piątek, 14 grudnia, o 18.00 w restauracji „Pasaż”. Przy suto zastawionym stole zasiądą wraz z nim współwłaściciel firmy reklamowej Imprex z Tarnowa wraz z małżonką.

Robert Wardzała postanowił pomóc inicjatorom świątecznej akcji dobroczynnej. Cały dochód z aukcji trafi do Stowarzyszenia Powszedniej Pomocy „Serce” i Pałacu Młodzieży – Młodzieżowego Centrum Samorządności. „To kolejne środki, które udało mi się zebrać na ten cel. Wcześniej kilkaset złotych, które ofiarowali tarnowscy radni, przekazałem odpowiedzialnemu za to przedsięwzięcie, Panu Stanisławowi Olszówce. Mam nadzieję, że dzięki pomocy wszystkich ludzi dobrej woli, Wigilia dla najbiedniejszych, będzie naprawdę udana. Prócz znakomitych, tradycyjnych potraw bożonarodzeniowych, otrzymają oni także paczki świąteczne” – mówi radny – żużlowiec.

Wieczerza dla bezdomnych i opuszczonych, w której weźmie udział około stu sześćdziesięciu osób, odbędzie się 22 grudnia, o 17.00, w siedzibie OHP przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie.

Komentarze...